gromda 9 lodowa malpa

TRANSMISJA GROMDA 9 w PPV

„MAŁPA” zwyciężył z „LODÓWĄ” w jednej z superwalk na gali GROMDA 9. Norbert Rozenbajgier odniósł kontuzję nogi w pierwszej rundzie po próbie obalenia ze strony Grzegorza Czernego.

„MAŁPA” od razu po rozpoczęciu walki ruszył niezwykle agresywnie do ataku. W jednej z pierwszych akcji pojedynku Czerny przewrócił swojego rywala faulem, przypominającym próbę obalenia z MMA. „LODÓWA” upadł w niefortunny sposób, co zakończyło się kontuzją nogi i przerwaniem pojedynku. Czerny został ogłoszony zwycięzcą przez TKO.

Grzegorz „MAŁPA” Czerny pok. Norberta „LODÓWĘ” Rozenbajgiera przez TKO (kontuzja), runda 1

Pełne wyniki gali GROMDA 9

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

10,356 komentarzy 26,876 polubień

Sedzia pizda :juanlaugh:

Odpowiedz polub

SławekDesperski

Jungle Fight
Heavyweight

432 komentarzy 1,409 polubień

Kurwa a ten znowu to samo ...

Odpowiedz polub

Khebabib

Bellator
Heavyweight

4,761 komentarzy 8,542 polubień

Powinna być dyskwalifikacja Małpy i rewanż z Lodówką na następnej Gromdzie. Chociaż po podskokach radości Grabowskiego wątpię, że zmienią werdykt tej walki. Gromda ciągle odwołuje się do ulicznych zasad (czyt. braku zasad), ergo stałoby to w sprzeczności z patusiarską otoczką tych gal.

Odpowiedz polub