gromda 9 reksio

TRANSMISJA GROMDA 9 w PPV

„REKSIO” wystąpi w finale turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 9. Przemysław Rekowski awansował do decydującego starciu po zwycięstwie nad Piotrem „ŁAPĄ” Łapuciem.

Rekowski zadał kilka celnych uderzeń na początku boju. Obaj nie forsowali tempa i nie chcieli podejmować zbędnego ryzyka. Po minucie boju „REKSIO” trafił mocnym lewym, po którym „ŁAPA” wylądował na deskach. Piotr wstał i kontynuował potyczkę. Rekowski dalej napierał do przodu i po chwili Łapuć był ponownie liczony. Na kilka sekund przed końcem rundy „ŁAPA” wylądował na macie po raz trzeci i tym razem nie zdołał wrócić na nogi przed końcem liczenia.

Przemysław „REKSIO” Rekowski pok. Piotra „ŁAPĘ” Łapucia przez KO, runda 1

Pełne wyniki gali GROMDA 9

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

11,052 komentarzy 24,474 polubień

Łapa, moj faworyt :jon:

Odpowiedz polub

oKurwaMojeOko

Jungle Fight
Light Heavyweight

380 komentarzy 1,093 polubień

wiadomo że w papier-kamien-nożyce,
pies wygrywa z ręką
:suchykarol:

Odpowiedz polub

vast

KSW
Featherweight

4,914 komentarzy 7,930 polubień

reksiureksiureksiureksiureksiu

Odpowiedz polub