gromda 9 final reksio arman

TRANSMISJA GROMDA 9 w PPV

Przemysław Rekowski został zwycięzcą 8-osobowego turnieju walk na gołe pięści zorganizowanego na gali GROMDA 9! „REKSIO” zwyciężył w decydującym starciu z Armanem „ARMANEM” Amirjanem. Triumfator rywalizacji stanie w przyszłości przed szansą zdobycia głównej nagrody w wysokości 100 tysięcy złotych.

Arman rozpoczął pojedynek od celnego lewego prostego. Rekowski wywierał presję i aktywnie balansował tułowiem. Amirjan w swoim stylu atakował krótkimi zrywami do przodu. Po niecałej minucie Arman był liczony po raz pierwszy, jednak nie został mocno naruszony przez rywala. Po wznowieniu „REKSIO” ruszył szybko do przodu, po czym Amirjan ponownie znalazł się na deskach. Rekowski utrzymywał inicjatywę, następnie trafił prawym sierpowym, po którym Arman był liczony po raz trzeci. Przemysław miał zdecydowaną przewagę, jednak na jego czole pojawiło się głębokie rozcięcie.

Na początku drugiej rundy Arman przeszedł do zwarcia i zawodnicy wylądowali na ziemi. Po powrocie na nogi „REKSIO” utrzymywał wypracowaną inicjatywę, jednak raz nadział się na kontrę Armana i był liczony. Rekowski obficie krwawił, ale i tak był w stanie posłać rywala na matę mocnym uderzeniem. Arman przegrywał, ale zdołał dotrwać do końca drugiej rundy.

„REKSIO” cały czas kontrolował ten pojedynek i kiedy chciał, spychał przeciwnika do defensywy. Amirjan raz za razem lądował na deskach, ale ciągle wracał na nogi i był chętny na kontynuowanie finałowego boju.

„ARMAN” coraz więcej czasu spędzał na deskach, w pierwszej minucie kolejnej rundy był liczony dwukrotnie. Po kolejnym pobycie na deskach, narożnik Amirjana wrzucił ręcznik do ringu i poddał zawodnika.

Przemysław „REKSIO” Rekowski pok. Armana „ARMANA” Amirjana przez poddanie z narożnika, runda 4

Pełne wyniki gali GROMDA 9

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

10,207 komentarzy 26,145 polubień