gromda 8 capo

TRANSMISJA GROMDA 8 w PPV

Piotr Półchłopek wyeliminował Dawida „STOLARĘ” Stolarskiego z turnieju walk na gołe pięści GROMDA 8. Tym samym „CAPO” dołączył do grona półfinalistów i pozostał w rywalizacji o główną wygraną.

Półchłopek wywierał presję i starał się zamykać swojego przeciwnika przy linach. „STOLARA” szukał kontry, zawodnicy ruszyli na pierwszą otwartą wymianę. Po minucie walki „CAPO” trafił świetnym prawym prostym, po którym Dawid wylądował na macie. Stolarski zdołał wstać, ale na jego nosie pojawiło się już pierwsze rozcięcie.

Po rozpoczęciu drugiej odsłony Piotr błyskawicznie doskoczył do swojego przeciwnika. „CAPO” zaatakował serią uderzeń, po jednym z ataków na wątrobę „STOLARA” ponownie znalazł się na deskach. Dawid wstał, ale po chwili był liczony po raz trzeci oraz czwarty. Rozbity „STOLARA” ambitnie się podnosił i ostatecznie dotrwał do końca tej rundy. Pełna dominacja ze strony „CAPO”.

„CAPO” posłał Dawida na deski piąty raz po starcie trzeciej rundy. Tym razem Stolarski nie był już w stanie dalej kontynuować tego boju i do dalszej fazy awansował Półchłopek.

Piotr „CAPO” Półchłopek pok. Dawida „STOLARĘ” Stolarskiego przez TKO, runda 3, 0:52

Pełne wyniki gali GROMDA 8

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

No replies yet

Avatar of Cactus
Cactus

Moderator

7,938 komentarzy 16,169 polubień

Piotr Półchłopek wyeliminował Dawida "STOLARĘ" Stolarskiego z turnieju walk na gołe pięści GROMDA 8. Tym samym "CAPO" dołączył do grona półfinalistów i pozostał w rywalizacji o główną wygraną.

Piotr „CAPO” Półchłopek pok. Dawida „STOLARĘ” Stolarskiego przez TKO, runda 3, 0:52