gromda wyniki walki na gołe pięści

Mariusz Kruczek został zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 7. W finałowym starciu „MARIO” pokonał Daniela „HUNTERA” Więcławskiego. Kruczek wystąpił w decydującym pojedynku w zastępstwie za Piotra Łapucia, który nie został dopuszczony do boju z powodu odniesionych obrażeń w poprzednich występach.

Więcławski w swoim stylu polował na uderzenie prawą ręką. „HUNTER” podążał za rywalem, szukając luki w defensywie Kruczka. Po jednym z ciosów ze strony „MARIO” pojawiło się rozcięcie na twarzy Daniela. Mariusz nie podejmował ryzyka i starał się kontrować Więcławskiego.

Na początku drugiej odsłony „MARIO” posłał rywala na deski potężnym sierpowym. „HUNTER” zdołał wstać, ale ciągle chwiał się na nogach. Krótko po wznowieniu boju sędzia ringowy przerwał starcie, widząc przewagę Kruczka i brak pełnej przytomności u Więcławskiego. Kruczek wygrał z faworyzowanym Więcławskim i został niespodziewanym zwycięzcą turnieju GROMDA 7.

Mariusz „MARIO” Kruczek pok. Daniela „HUNTERA” Więcławskiego przez TKO, runda 2

Pełne wyniki gali GROMDA 7

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,835 komentarzy 112,281 polubień

Mario z ulubienca Grabowskiego, staje najbardziej znienawidzonym zawodnikiem :beczka:

Odpowiedz polub