gromda wyniki walki na gołe pięści

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 7

„MAŁPA” zwyciężył z „GÓRALEM” w pojedynku na gołe pięści. Starcie Grzegorza Czernego z Damianem Górskim było jedną z superwalk gali GROMDA 7.

Już w pierwszych sekundach walki Czerny ruszył agresywnie do ataku. Zawodnicy upadli na matę, po czym Górski zaczął utykać na lewą nogę. Grzegorz błyskawicznie skracał dystans po każdym wznowieniu walki. Grzegorz posyłał rywala na deski, a ten miał cały czas problemy z lewym kolanem. W końcu Górski upadł i nie mógł już wrócić na nogi. Zawodnik nie był w stanie kontynuować walki z powodu urazu.

Grzegorz „MAŁPA” Czerny pok. Damiana „GÓRALA” Górskiego przez poddanie (kontuzja), runda 1

Pełne wyniki gali GROMDA 7

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,006 polubień

Maupa z dzikiej puszczy :crazy:

Odpowiedz polub