gromda wyniki walki na gołe pięści

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 7

„PSYCHO” wyeliminował „KRYCHĘ” z turnieju walk na gołe pięści. Na gali GROMDA 7 Adam Lazar wygrał z Krystianem Cieślikiem przez TKO w piątej rundzie

Lazar agresywnie ruszył do ataku w pierwszej fazie walki. „PSYCHO” zamykał rywala w narożniku, zasypując go seriami ciosów. Adam nie zwalniał tempa, nie zostawiając Krystianowi miejsca na żadną odpowiedź. „PSYCHO” w końcu opadł z sił i „KRYCHA” również zaczął trafiać. Nad łukiem brwiowym Adama pojawiło się pierwsze rozcięcie.

Tempo walki w drugiej rundzie spadło, obaj zawodnicy atakowali przede wszystkim ciosami prostymi i nie chcieli podejmować zbędnego ryzyka. Po minucie spokojnych wymian „PSYCHO” ruszył do przodu, jednak jego szarża nie przyniosła zamierzonego efektu. „KRYCHA” zamęczał swojego przeciwnika, unikając otwartych wymian i prowadząc walkę w pełnym dystansie.

„PSYCHO” zajął środek ringu i dobrze rozpoczął trzecią odsłonę tego starcia. Cieślik przyjął kilka uderzeń na głowę, ale cały czas zachowywał spokój i ostrożność. W ostatnich sekundach rundy „KRYCHA” przeprowadził skuteczną akcję, spychając Lazara do defensywy.

Cały czas „PSYCHO” był aktywniejszym zawodnikiem, dyktował tempo starcia i częściej inicjował ataki. W końcu jednak „KRYCHA” skontrował rywala i „PSYCHO” zachwiał się na nogach. Cieślik poczuł krew i ruszył z kolejnymi uderzeniami w kierunku zmęczonego przeciwnika. Czwarta runda dobiegła końca, co oznaczało piątą, nielimitowaną czasowo odsłonę.

Po trzydziestu sekundach „PSYCHO” trafił „KRYCHĘ”, posyłając go na deski. Cieślik był liczony, ale szybko się podniósł i kontynuował potyczkę. Krystian był pasywny i oddawał przestrzeń swojemu rywalowi, co skończyło się kolejnym liczeniem. Tym razem Krystian również wrócił na nogi. Lazar napierał do przodu i Cieślik wylądował na macie po raz trzeci. Wyczerpany Cieślik upadł jeszcze czwarty raz, po którym sędzia ringowy przerwał walkę.

Adam „PSYCHO” Lazar pok. Krystiana „KRYCHĘ” Cieślika przez TKO, runda 5

Pełne wyniki gali GROMDA 7

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.