gromda wyniki walki na gołe pięści

TRANSMISJA GROMDA 6

Dawid „MAXIMUS” Żółtaszek znokautował Daniela „JAPĘ” Utkowskiego i awansował do półfinału turnieju walk na gołe pięści GROMDA 6.

Utkowski jako pierwszy przeszedł do ataku, Żółtaszek spokojnie chował się za podwójną gardą i przeczekał szarżę w wykonaniu rywala. „JAPA” w końcu trafił mocnym ciosem, po którym Dawid upadł na matę. „MAXIMUS” podniósł się i kontynuował pojedynek. Daniel walczył agresywnie, ale „MAXIMUS” rozkręcił się w końcówce rundy, regularnie atakując korpus Utkowskiego.

W drugiej odsłonie „JAPA” zwolnił, a Żółtaszek nabrał pewności siebie i całkowicie przejął inicjatywę. Dawid posłał rywala na deski. Utkowski wstał, jednak nie był w stanie już nawiązać wyrównanej walki z „MAXIMUSEM”. Żółtaszek rozbijał przeciwnika w narożniku, Utkowski był liczony po raz drugi, ale ostatecznie dotrwał do końca rundy.

W trzeciej rundzie Żółtaszek dwukrotnie posłał Daniela na ziemię za pomocą ciosów na korpus. Po kolejnym przyjętym uderzeniu Utkowski nie był w stanie kontynuować walki i Żółtaszek mógł się cieszyć z awansu do półfinału.

Dawid „MAXIMUS” Żółtaszek pok. Daniela „JAPĘ” Utkowskiego przez TKO, runda 3

Pełne wyniki gali GROMDA 6

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Siwy25_1

Brutaal
Middleweight

560 komentarzy 1,037 polubień

Daniela "JAPĘ po przedtreningówce" Utkowskiego

Poprawiłem.

Odpowiedz polub

R
Ragnar L

Oplot Challenge
Middleweight

82 komentarzy 178 polubień

Japa musi zmienić ksywę na Pablo.

Odpowiedz polub

Kraver

WSOF
Bantamweight

3,134 komentarzy 4,061 polubień

Daniel "Japa" o 3 kawy za dużo:jjsmile:

Odpowiedz polub