gromda wyniki walki na gołe pięści

TRANSMISJA GROMDA 6

Karol Grzesiuk lepszy od Kamila Al Temimiego w walce na gołe pięści. W dodatkowym starciu na gali GROMDA 6 „KING KONG” zwyciężył z „KOSĄ” po poddaniu ze strony narożnika w drugiej rundzie.

Al Temimi dobrze rozpoczął pojedynek, wykorzystywał przewagę szybkości do wychodzenia zwycięsko z wymian na środku ringu. „KOSA” po skróceniu dystansu w końcu natrafił na celną kontrę ze strony Grzesiuka. „KING KONG” posłał rywala na deski mocnym ciosem. Karol przejął inicjatywę i ponownie powalił rywala, ale „KOSA” ostatecznie przetrwał do końca rundy.

Zawodnicy ruszyli do otwartej wymiany na początku drugiej odsłony. Grzesiuk dominował mniejszego rywala, wraz z upływem czasu rosła przewaga Karola. „KOSA” upadał na matę, a z jego nosa obficie lała się krew. Dużo cięższy Grzesiuk zasypał Kamila gradem ciosów i narożnik Al Temimego wrzucił ręcznik do ringu, poddając swojego zawodnika.

Karol „KING KONG” Grzesiuk pok. Kamila „KOSĘ” Al Temimiego przez poddanie narożnika, runda 2

Pełne wyniki gali GROMDA 6

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Kraver

WSOF
Bantamweight

3,131 komentarzy 4,031 polubień