Informacja prasowa

Wyszkolony i zdyscyplinowany kickboxer z unikalnym stylem walki. Bitny i kreatywny pięściarz bazujący na celności zadawanych ciosów. Gotowy na elitarny turniej GROMDA i jego ulicznych wojowników.

Paweł Strykowski to kickboxer i zawodowy pięściarz, reprezentant klubu KKS Sporty Walki Poznań pod wodzą trenera Radosława Laskowskiego i Wojciecha Kiersteina. Ma stoczonych ponad 100 walk amatorskich oraz 15 walk zawodowych w boksie. Aktualny Mistrz Polski w kickboxingu. Pracownik Państwowej Straży Pożarnej oraz trener w swoim klubie Strykowski Boxing Team.

Boks na gołe pięści powraca! GROMDA 3, czyli szykujcie się na ostrą jazdę na krawędzi! Zawodnicy ponownie spotkają się nie tylko bez rękawic, ale także w dużo mniejszym ringu o wymiarach 4 x 4 metra, a walki trwają do skutku. Nokaut bo innej opcji nie ma. Dwie dotychczasowe gale potwierdziły, że kibice wolą się emocjonować takimi rozstrzygnięciami niż często kontrowersyjnymi werdyktami znanymi z zawodowych ringów i klatek.

GROMDA: Walki na gołe pięści.
Nie ma miękkiej gry.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.