Informacja prasowa

Wyszkolony i zdyscyplinowany kickboxer z unikalnym stylem walki. Bitny i kreatywny pięściarz bazujący na celności zadawanych ciosów. Gotowy na elitarny turniej GROMDA i jego ulicznych wojowników.

Paweł Strykowski to kickboxer i zawodowy pięściarz, reprezentant klubu KKS Sporty Walki Poznań pod wodzą trenera Radosława Laskowskiego i Wojciecha Kiersteina. Ma stoczonych ponad 100 walk amatorskich oraz 15 walk zawodowych w boksie. Aktualny Mistrz Polski w kickboxingu. Pracownik Państwowej Straży Pożarnej oraz trener w swoim klubie Strykowski Boxing Team.

Boks na gołe pięści powraca! GROMDA 3, czyli szykujcie się na ostrą jazdę na krawędzi! Zawodnicy ponownie spotkają się nie tylko bez rękawic, ale także w dużo mniejszym ringu o wymiarach 4 x 4 metra, a walki trwają do skutku. Nokaut bo innej opcji nie ma. Dwie dotychczasowe gale potwierdziły, że kibice wolą się emocjonować takimi rozstrzygnięciami niż często kontrowersyjnymi werdyktami znanymi z zawodowych ringów i klatek.

GROMDA: Walki na gołe pięści.
Nie ma miękkiej gry.

18 KOMENTARZE

 1. Nie bedzie finalu raczej wiadome skoro jeden z finalistów nie zdąży dojechać, ale co w takim razie z drugim? Oglosza go mistrzem czy moze dac szanse temu co w finale z tajsonem przegral bo jakby nie bylo to logicznie on pierwszy w kolejce

 2. Zrobić eliminator: Kickboxer vs Maximus i zwycięzca walczy z Don Diego w wielkim finale.

  Kuźma raczej nie dojedzie. Ponoć za duże korki.

 3. Borek zatrudnił patologie. Miało być tanio a wyszło chujowo…

  a wyszło jeszcze taniej, nie będzie finału, 100 tys zostanie z kieszeni Borka :crazy:

 4. Wyszkolony i zdyscyplinowany kickboxer z unikalnym stylem walki. Bitny i kreatywny pięściarz bazujący na celności zadawanych ciosów.

  :mamed: mówię "sprawdzam" :goldi:

  Edit: z tą celnością może być różnie. W boksie 3-12

 5. Opowiedz coś o nim

  Opowiedzieć coś?

  Pracowal, w wojsku, Pracuje w straży obecnie,dawno go nie widziałem, siedziałem 8,5 roku za granicą. Pochodzi ze Świebodzina, ale mieszka obecnie w Międzyrzeczu jeśli się nie mylę. W szkole był zawsze w porządku, zawsze pozytywny człowiek, raczej mało wrogów miał. Nawet dość późno ćwiczyć zaczął, ale udalo mu się całkiem fajnie jak widać rozwinąć rozwinąć. :goldi:

 6. :mamed: mówię "sprawdzam" :goldi:

  Edit: z tą celnością może być różnie. W boksie 3-12

  To fakt, w boksie nie szło mu najlepiej, ale też nie brał nikogo z rekordami 3-22 np :deniro:

 7. To fakt, w boksie nie szło mu najlepiej, ale też nie brał nikogo z rekordami 3-22 np :deniro:

   Nie oceniam, ale te opisy z Gromdy…

  :razz:utinlaugh:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.