LINK DO TRANSMISJI – PPV GROMDA 19
„WIKING” uzupełnił skład półfinalistów dzisiejszego turnieju walk na gołe pięści. Kamil Janik pokonał w swoim pierwszym występie Vlada “MAMUTA” Ivashenko. Gala GROMDA 19 odbyła się 13 grudnia w Pionkach.
Zawodnicy rozpoczęli walkę od kilku wymian, które kończyły się klinczem i rozerwaniem zwarcia przez sędziego. Po jednej z takich akcji „WIKING” trafił mocnym ciosem i jego rywal był liczony po raz pierwszy. „MAMUT” wstał, ale po chwili znów znalazł się na deskach. Vlad był w stanie się podnieść, ale po kolejnym liczeniu nie miał ochoty kontynuować pojedynku. Janik okazał się zdecydowanie lepszy od swojego przeciwnika.
Kamil “WIKING” Janik pok. Vlada “MAMUTA” Ivashenko przez TKO, runda 1, 1:58
Czym jest GROMDA?
GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromdziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.
No replies yet
...wczytuję komentarze...
Moderator
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/77347/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>