gromda 16 scarface arturo

„SCARFACE” górą w superwalce na gołe pięści podczas GROMDA 16. Sebastian Skiermański okazał się lepszym zawodnikiem w ringu od Artura „ARTURO” Sargsjana. Gala GROMDA 16 odbyła się 1 marca w Pionkach.

Skiermański szybko przeszedł do ataku, zadawał liczne uderzenia i spychał rywala w kierunku lin. Po nawałnicy ciosów Sargsjan był liczony po raz pierwszy, ale zdołał wrócić na nogi. „SCARFACE” kontynuował ofensywę, szukając nokautu jeszcze w pierwszej rundzie. Po drugim liczeniu „ARTURO”, pojedynek ostatecznie został przerwany.

Sebastian „SCARFACE” Skiermański pok. Artura „ARTURO” Sargsjana przez TKO, runda 1, 1:41

Pełne wyniki gali GROMDA 16

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromdziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.