gromda 14 scarface

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 14 – PPV

„SCARFACE” górą w superwalce na gołe pięści podczas GROMDA 14. Sebastian Skiermański okazał się lepszym zawodnikiem w ringu od Dustina „TAEDDY’EGO” Rabiegi. Gala GROMDA 14 odbyła się 8 września w Pionkach.

Zawodnicy od razu po rozpoczęciu walki ruszyli na wymianę ciosów. Bardziej eksplozywny okazał się Sebastian, który zasypał rywala serią szybkich sierpów. Pod lewym okiem Dustina pojawiło się rozcięcie. Po chwili również przy prawym łuku brwiowym Rabiegi polała się krew. „SCARFACE” podkręcił tempo, „TAEDDY” był dwukrotnie liczony w końcówce rundy.

„SCARFACE” zamknął rywala w narożniku, Polak wyraźnie przeważał w tym pojedynku. Skiermański był szybszy i skuteczniejszy w swoich atakach. Po kolejnej przyjętej nawałnicy ciosów przez Dustina, narożnika zawodnika wrzucił ręcznik do ringu.

Sebastian „SCARFACE” Skiermański pok. Dustina „TAEDDY’EGO” Rabiegę przez poddanie z narożnika, runda 2, 0:40

Pełne wyniki gali GROMDA 14

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

Bellator
Lightweight

4,258 komentarzy 12,540 polubień

Jest dobry ten skarfejs:boss:

Odpowiedz polub