gromda 14 basque spejson

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 14 – PPV

Serey Lander awansował do finału turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 14. „BASQUE” w półfinałowym starciu wyeliminował z rywalizacji Damiana „SPEJSONA” Walucha. Wydarzenie odbyło się 8 września w Pionkach.

Obaj zawodnicy od początku starcia aktywnie wymieniali uderzenia. Najpierw częściej trafiał Waluch, ale następnie Hiszpan odpowiedział świetną kombinacją, po której „SPEJSON” był liczony. Po wznowieniu „BASQUE” trafił kapitalnym prawym sierpem i Damian znów znalazł się na macie. „SPEJSON” wrócił na nogi i kilkukrotnie odpowiedział swojemu rywalowi. Intensywna pierwsza runda w wykonaniu Walucha i Landera.

„SPEJSON” szukał mocnych uderzeń po rozpoczęciu drugiej odsłony, a „BASQUE” chował się za podwójną gardą. Hiszpan zadał serię ciosów, po której Damian znalazł się na deskach. Landera poniosły emocje i zadał uderzenie po komendzie sędziego. Zawodnik przeprosił za swoje zachowanie, ale „SPEJSON” nie kontynuował boju. Serey zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie.

Serey „BASQUE” Lander pok. Damiana „SPEJSONA” Walucha przez TKO, runda 2, 1:22

Pełne wyniki gali GROMDA 14

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromdziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,270 komentarzy 33,888 polubień

"Natural" SPEJSON walczący w Kickboxingu... (2-1) z Tapology (16-17 r) waga (77-82 kg!) :confused: :boss::lol:
Wielkie łapy...
:roberteyeblinking::benny::bye::lol:
Screenshot_2023-09-09-09-55-43-310~2.jpg

Odpowiedz polub