gromda 13 sieniaw cygan

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 13 – PPV

Artur Sieńko został półfinalistą turnieju turnieju walk na gołe pięści GROMDA 13. „SIENIAW” wygrał w swoim pierwszym boju z Adamem „CYGANEM” Kadeckim. Gala GROMDA 13 odbyła się 26 maja w Pionkach.

Sieńko błyskawicznie ruszył do ataku, zamykając rywala w narożniku. „CYGAN” balansował ciałem i starał się odpowiadać ciosami sierpowymi. „SIENIAW” cały czas wywierał presję, lecz zwolnił i czekał na lukę w defensywie Adama. W końcówce rundy „SIENIAW” trafił ciosem z prawej ręki, po którym „CYGAN” był liczony po raz pierwszy. Kadecki szybko wrócił na nogi, po czym kontynuował walkę.

Po rozpoczęciu drugiej odsłony Artur skrócił dystans, od razu spychając rywala pod liny. W wymianie ciosów „SIENIAW” ponownie posłał „CYGANA” na deski, który tym razem potrzebował o wiele więcej czasu, żeby się podnieść. Adam był już naruszony, po powrocie do walki przyjął następną serię uderzeń od Artura, po której nie był już w stanie kontynuować boju.

Artur „SIENIAW” Sieńko pok. Adama „CYGANA” Kadeckiego przez TKO, runda 2, 1:26

Pełne wyniki gali GROMDA 13

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,569 polubień

Ale jak Cygana? Przecież Cygan nie żyje :zakręcony:

Odpowiedz polub