gromda 13 capo gorilla

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 13 – PPV

Paweł „GORILLA” Werszynin zwyciężył w starciu na gołe pięści z Piotrem „CAPO” Półchłopkiem. Pojedynek był jedną z superwalk gali GROMDA 13. Wydarzenie odbyło się 26 maja w Pionkach.

„GORILLA” błyskawicznie przeszedł do ataku, zasypując rywala ciosami od pierwszych sekund. „CAPO” podjął rękawicę, zawodnicy wymieniali uderzenie za uderzeniem w szalonym tempie. Po minucie intensywnego boju Półchłopek wylądował na deskach. Sędzia ringowy rozpoczął liczenie, które zakończyło ten pojedynek.

Paweł „GORILLA” Werszynin pok. Piotra „CAPO” Półchłopka przez KO, runda 1, 0:57

Pełne wyniki gali GROMDA 13

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.