gromda 13 basque bullet

LINK DO TRANSMISJI GROMDA 13 – PPV

„BASQUE” uzupełnił skład półfinalistów dzisiejszego turnieju walk na gołe pięści. Serey Lander pokonał w swoim pierwszym występie Artura „BULLETA” Piekutowskiego. Gala GROMDA 13 odbyła się 26 maja w Pionkach.

Lander przejął inicjatywę od razu po rozpoczęciu walki. „BASQUE” zamknął rywala pod siatką, po czym precyzyjnie ulokował prawy sierpowy na szczęce Piekutowskiego. „BULLET” upadł na deski i nie był w stanie kontynuować rywalizacji.

Serey „BASQUE” Lander pok. Artura „BULLETA” Piekutowskiego przez KO, runda 1, 0:20

Pełne wyniki gali GROMDA 13

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Welterweight

5,410 komentarzy 20,718 polubień

Szkoda, że gość się kontuzjował (swoją drogą zajebistego trezba mieć pecha żeby w tak szybko wygranej walce połamać sobie dłoń), bo rywala odprawił bardzo ładnie i chętnie zobaczyłbym go z kimś, kto postawi mu jakiś opór.

Odpowiedz 2 polubień