gromda 12 jurij zolnierz

LINK DO PPV GROMDA 12

Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta odniósł zwycięstwo na dzisiejszej gali GROMDA 12. Weteran walk na gołe pięści tym razem rozprawił się z Jurijem „JURIJEM” Sinenkowem. Pojedynek był atrakcją wydarzenia poza rywalizacją turniejową. Gala GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

Zawodnicy od pierwszych sekund walki ruszyli na mocną wymianę. Sinenkow napierał do przodu, ale Ryta pokazał charakter i poszedł na otwartą bijatykę z rywalem. „JURIJ” cały czas wywierał presję, zmuszając Polaka do walki na wstecznym biegu. Po nieco ponad minucie starcia „ŻOŁNIERZ” posłał przeciwnika na deski. Jurij podniósł się, ale cały czas był zamroczony po przyjętych ciosach. Narożnik zawodnika z Uzbekistanu wrzucił ręcznik, poddając swojego podopiecznego.

Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta pok. Jurija „JURIJA” Sinenkowa przez poddanie narożnika, runda 1

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,375 komentarzy 110,272 polubień

dobra waleczka ::snoopd::

Odpowiedz polub