gromda 12 taeddy mnich

LINK DO PPV GROMDA 12

Dustin Rabiega zwyciężył z Karolem Ferencem w ćwierćfinałowym starciu na gołe pięści. „TAEDDY” wyeliminował „MNICHA” z rywalizacji i tym samym awansował do kolejnej fazy turnieju. Gala GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

Rabiega aktywnie pracował na nogach i skracał dystans z pojedynczymi uderzeniami. Niemiec unikał otwartych wymian, korzystając z przewagi szybkości. Ferenc próbował gonić za swoim przeciwnikiem, lecz „TAEDDY” pozostawał nieuchwytny. W końcu Dustin ruszył do przodu z serią uderzeń, po której „MNICH” upadł na deski. Zawodnik wstał tuż przed końcem liczenia, ale od razu przyjął kolejne ciosy od Rabiegi.

„TAEDDY” kontynuował swoją strategię także w drugiej odsłonie. Karol był o wiele wolniejszy, nieskutecznie szukał nokautującego uderzenia. W następnej akcji Niemiec posłał Ferenca ponownie na matę. Tym razem Karol nie zdołał kontynuować boju.

Dustin „TAEDDY” Rabiega pok. Karola „MNICHA” Ferenca przez KO, runda 2, 0:36

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

32,272 komentarzy 109,637 polubień

@Mnichu malo Ci 500+ ze po wyplate wychodzisz!? :boystop:

Odpowiedz polub

Avatar of Kadczers
Kadczers

M-1 Global
Welterweight

3,739 komentarzy 3,414 polubień

Sapiąca świnio! :gdzie: :heart: nie warto było kurwa ! Nie warto byłoooo ! Aaaahhh szkoda kurwa było , szkoda kurwa sssstrzępić ryja ! Naprawdę.dobranoc

Odpowiedz 1 Like