gromda 12 taeddy dynamit

LINK DO PPV GROMDA 12

„TAEDDY” zawalczy o zwycięstwo w dzisiejszym turnieju walk na gołe pięści. Dustin Rabiega awansował do decydującego starcia po wygranej nad Jarosławem „DYNAMITEM” Kuśmierskim. Gala GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

Polak zajął centralną część ringu i wywierał presję na swoim przeciwniku. Dustin aktywnie pracował na nogach, lecz był zmuszony do poruszania się z plecami przy linach. „DYNAMIT” atakował przede wszystkim długim lewym prostym. W końcówce rundy Jarosław trafił mocnym ciosem, którym lekko zachwiał Rabiegą.

Zawodnicy prowadzili pojedynek w wysokim tempie. „DYNAMIT” przejął inicjatywę, ale nadział się na kontrę, po której wylądował na deskach. Jarosław wrócił na nogi, lecz wciąż odczuwał skutki przyjętego ciosu. „TAEDDY” poczuł szansę na zwycięstwo, ruszył do przodu i w kolejnej akcji ponownie posłał Polaka na matę. Zamroczony Kuśmierski wstał, jednak jego narożnik zdecydował się na poddanie swojego zawodnika.

Dustin „TAEDDY” Rabiega pok. Jarosława „DYNAMITA” Kuśmierskiego przez poddanie narożnika, runda 2

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Light Heavyweight

1,338 komentarzy 2,521 polubień

Podwójna ginekomastia u Jarosława była prawdziwą zwyciężczynią tej walki :heart:

Odpowiedz polub