gromda 12 bodzio suchy

LINK DO PPV GROMDA 12

Dominik Suchy awansował do finału turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 12. „SUCHY” w półfinałowym starciu wyeliminował z rywalizacji Daniela „BODZIA” Pacyniaka. Wydarzenie odbyło się 3 marca w Pionkach.

Pacyniak zajął centralną część ringu na początku walki. „BODZIO” dysponował przewagą warunków fizycznych, przez co Suchecki był zmuszony do skracania dystansu w krótkich szarżach. „SUCHY” był szybszy od swojego przeciwnika, coraz więcej jego uderzeń dochodziło do celu.

Daniel pracował ciosami prostymi, lecz stale musiał uważać na płynne przejścia z obrony do ataku ze strony Dominika. „SUCHY” zachowywał szybkość w swoich kontrach. Zawodnicy toczyli wyrównaną potyczkę na pięści, nikt nie wypracował sobie zdecydowanej przewagi do końca drugiej rundy.

Trzecia odsłona rozpoczęła się od szarży z ciosami sierpowymi w wykonaniu „SUCHEGO”. „BODZIO” odpowiedział przeciwnikowi mocnym lewym. Daniel i Dominik unikali zbędnego ryzyka, ale cały czas pozostawali aktywni.

„BODZIO” wywierał presję i coraz częściej spychała rywala w kierunku lin. „SUCHY” skracał dystans, zadawał kilka ciosów, a następnie odskakiwał od Daniela. Obaj panowie kontynuowali zacięte wymiany do końca czwartej odsłony. Suchecki i Pacyniak dotrwali do ostatniej, nielimitowanej czasowo rundy.

Przebieg pojedynku nie ulegał większej zmianie także w piątej odsłonie. Wciąż żaden z zawodników nie był liczony ani rozcięty. Mijały kolejne wymiany, a dalej nie było wiadomo, kto awansuje do finału turnieju. Po czterech minutach „BODZIO” w końcu wyraźnie zwolnił i zaczął przyjmować więcej uderzeń. Do ringu wleciał ręcznik i pojedynek został przerwany. Do decydującego starcia przeszedł Dominik Suchecki.

Dominik „SUCHY” Suchecki pok. Daniela „BODZIA” Pacyniaka przez poddanie narożnika, runda 5, 4:11

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Raven

KSW
Featherweight

5,045 komentarzy 18,759 polubień

Bodzio pocieszna morda. Niby z wyglądu taki trochę niedojebek o wyglądzie placka, ale serducha mu nie brakowało i ładnie potrafił nie dać sobie zrobić krzywdy z takim kosiorem jak Suchy (po którym było widać, że ogarnia boksy), a nawet czasem mu nawciskać. Z kumplami się brechtaliśmy, że Bodzio to taki typ, że jak przychodzi do napierdalanki, to wszyscy spierdalają, a Bodzio zostaje i się leje, bez względu kto tam przed nim stanie. Może brakowało mu jakiegoś technicznego wyszkolenia, ale myślę że na ulicy niejeden się naciął na jego mocno niepozorny wygląd :frankapprove:

Odpowiedz polub