gromda 12 savage kajfasz

LINK DO PPV GROMDA 12

Simon „SAVAGE” Henriksen pokonał w ringu GROMDA Jakuba „KAJFASZA” Sorotę. Pojedynek był jedną z superwalk wydarzenia. Gala starć na gołe pięści GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

„KAJFASZ” jako pierwszy ruszył do ataku, lecz Henriksen chętnie wdał się w wymianę z Polakiem. Sorota walczył agresywniej, szukał ciosów w krótkim dystansie. „SAVAGE” zaczął chować się za podwójną gardą. Jedna z akcji zakończyła się upadkiem Jakuba, który odniósł kontuzję nogi. „KAJFASZ” wstał, ale zaraz znów upadł na matę, chwytając się za dolną kończynę. Sorota nie miał zamiaru się poddawać i pomimo okrzyków z bólu, kontynuował pojedynek.

Sorota cały czas napierał do przodu z zamaszystymi ciosami sierpowymi. Po jednej z wymian Jakub ponownie znalazł się na deskach. Przewaga Duńczyka rosła, w kolejnej akcji Simon trafił mocnym uderzeniem, po którym Sorota był liczony jeszcze raz. „KAJFASZ” wstawał i upadał na deski, lecz dotrwał do końca odsłony.

Pomiędzy drugą a trzecią rundą pojedynek ostatecznie został przerwany. Jakub Sorota nie był w stanie kontynuować tego pojedynku, więc w górę powędrowała ręka zawodnika z Danii.

Simon „SAVAGE” Henriksen pok. Jakuba „KAJFASZA” Sorotę przez TKO (kontuzja), runda 2

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Middleweight

1,625 komentarzy 4,038 polubień

Najbardziej "wciągająca" walka tej gali

Odpowiedz polub

Avatar of Dundy
Dundy

Legacy FC
Heavyweight

2,183 komentarzy 5,798 polubień

Jak poszło Barabaszowi?

Odpowiedz polub

Avatar of Gaara
Gaara

UFC
Heavyweight

18,815 komentarzy 38,885 polubień

O żesz kurwasz barabasz, kajfasz co ty narobiłesz

Odpowiedz polub