gromda 12 taeddy suchy

LINK DO PPV GROMDA 12

Dustin Rabiega został zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 12. W decydującym starciu „TAEDDY” wygrał z Dominikiem „SUCHYM” Sucheckim. Wydarzenie odbyło się 3 marca w Pionkach.

Zawodnicy nie podejmowali zbędnego ryzyka w pierwszych sekundach walki. Rabiega wywierał presję, natomiast Suchecki w swoim stylu atakował krótkimi szarżami do przodu. Na twarzy Dominika pojawiło się pierwsze rozcięcie. Obaj panowie dysponowali dużą szybkością, przez co wymiany w tej walce były wyjątkowo dynamiczne.

„SUCHY” ruszył do ataku po rozpoczęciu drugiej odsłony. Polak starał się przejąć inicjatywę, ale Dustin odpowiedział serią ciosów w narożniku, po której Suchecki był liczony po raz pierwszy. Druga odsłona obfitowała w liczne uderzenia z obu stron. W końcowych sekundach Dominik i Dustin ruszyli na otwartą wymianę.

Polak wylądował na deskach po jednej z wymian na początku trzeciej rundy. Dominik wstał, lecz „TAEDDY” kontynuował ofensywę. Po kolejnych celnych uderzeniach w wykonaniu Niemca, do ringu wleciał ręcznik z narożnika Dominika. Tym samym „TAEDDY” został zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 12.

Dustin „TAEDDY” Rabiega pok. Dominika „SUCHEGO” Sucheckiego przez poddanie narożnika, runda 3, 0:52

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

Vale Tudo
Championship

27,887 komentarzy 92,625 polubień
wrooblinio

BAMMA
Light Heavyweight

991 komentarzy 2,485 polubień

Nikt chyba się nie spodziewał że On wygra turniej, strasznie nie wygodny typ, pomijam fakt że wygląda jakby jadł veganskie kebaby

Odpowiedz polub

G
Grażyna

Oplot Challenge
Featherweight

6 komentarzy 2 polubień

Nikt chyba się nie spodziewał że On wygra turniej, strasznie nie wygodny typ, pomijam fakt że wygląda jakby jadł veganskie kebaby

Wygrał, bo był bardzo słaby poziom zawodników turniejowych. Tacy jak ten Niemiec w najlepiej obsadzanych pierwszych turniejach byli przewracani już w pierwszych rundach. Taka prawda

Odpowiedz 1 Like