gromda 12 capo big rob

LINK DO PPV GROMDA 12

Piotr „CAPO” Półchłopek zwyciężył w starciu na gołe pięści z Robem „BIG ROBEM” Cunninghamem. Pojedynek był jedną z superwalk gali GROMDA 12. Wydarzenie odbyło się 3 marca w Pionkach.

Półchłopek dynamicznie pracował na nogach, balansował głową oraz tułowiem. Po stronie Cunninghama była przewaga warunków fizycznych. „CAPO” skracał dystans i atakował licznymi uderzeniami. W końcu Polak naruszył swojego przeciwnika, „BIG ROB” został zepchnięty do defensywy, ale dotrwał do końca rundy.

Druga odsłona rozpoczęła się od serii uderzeń ze strony Piotra. Rob wylądował na deskach, jednak wstał przed końcem liczenia. Do ringu został wezwany lekarz, który po konsultacji z zawodnikiem zadecydował o przerwaniu starcia. Półchłopek odniósł swoje piąte zwycięstwo w ringu GROMDA.

Piotr „CAPO” Półchłopek pok. Roba „BIG ROBA” Cunninghama przez TKO (kontuzja), runda 2, 0:14

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,544 komentarzy 111,097 polubień

Lubie ogladac Capo, kozak, prawdziwy bijok :conorsalute:

Odpowiedz 1 Like