gromda 12 problem bodzio

LINK DO PPV GROMDA 12

„BODZIO” awansował do dalszej fazy turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 12. W ćwierćfinałowej walce Daniel Pacyniak okazał się lepszy od Stephana „PROBLEM” Weldona. Gala GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

Weldon zaczął niezwykle agresywnie, od razu ruszył na Polaka z serią ciosów sierpowych. Pacyniak schował się za podwójną gardą, ale ruszył na wymianę z przeciwnikiem. „PROBLEM” przyjął na szczękę celną kontrę, po której był liczony. Zawodnik wstał, jednak „BODZIO” przejął inicjatywę. Polak zasypał rywala uderzeniami, „PROBLEM” nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki. Narożnik zawodnika z Irlandii Północnej zdecydował się wrzucić ręcznik i tym samym poddać swojego podopiecznego.

Daniel „BODZIO” Pacyniak pok. Stephana „PROBLEM” Weldona przez poddanie narożnika, runda 1 (RELACJA)

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Cassius42

UFC
Middleweight

11,050 komentarzy 19,552 polubień