gromda 12 scarface

LINK DO PPV GROMDA 12

„SCARFACE” górą w superwalce na gołe pięści podczas GROMDA 12. Sebastian Skiermański okazał się lepszym zawodnikiem w ringu od Johna „BAD JOHNA” Fergusona. Gala GROMDA 12 odbyła się 3 marca w Pionkach.

Obaj zawodnicy spokojnie rozpoczęli ten pojedynek. Jako pierwszy do ataku przeszedł Polak, który zasypał rywala gradem ciosów w narożniku. Ferguson był liczony po raz pierwszy, ale zdołał wrócić do walki. „SCARFACE” kontynuował napór, Polak walczył agresywnie i wyprowadzał wiele ciosów sierpowych. „BAD JOHN” został zepchnięty do głębokiej defensywy. John ponownie wylądował na deskach i tym razem sędzia ringowy przerwał pojedynek.

Sebastian „SCARFACE” Skiermański pok. Johna „BAD JOHNA” Fergusona przez TKO, runda 1, 1:15

Pełne wyniki GROMDA 12

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Roshi

Vale Tudo
Championship

27,793 komentarzy 92,294 polubień

Ursus rozjechał Fergusona :fjedzia:

Odpowiedz polub

Slavic Warriot

Maximum FC
Lightweight

1,517 komentarzy 7,451 polubień

Ursus rozjechał Fergusona :fjedzia:

No raczej, polisz pałer :bleed:

Odpowiedz polub

Siedem

1

14,089 komentarzy 34,767 polubień

Dawać Bad Johna jeszcze raz, gość ma serducho i umiejętności mimo że tym razem nie poszło, jak takie kurwa kiepy jak Bubu dostawały 5 szans to czemu ten gość nie może.

Odpowiedz polub