gromda 11 lazar siwy

Rafał Łazarek triumfował w superwalce na gołe pięści podczas dzisiejszej gali GROMDA 11. „ŁAZAR” znokautował w ringu Mariusza „SIWEGO” Siwiaka.

Łazarek od początku walki dystansował swojego przeciwnika lewym prostym. Siwiak napierał do przodu i starał się wciągać Rafała w bardziej otwarte wymiany. „ŁAZAR” skutecznie obijał korpus „SIWEGO”. Łazarek walczył spokojnie i rozsądnie. Siwiak w końcówce rundy był już zmęczony, a przyjęte uderzenia na korpus wyrządzały mu coraz więcej szkody.

W drugiej odsłonie Łazarek utrzymywał wypracowaną inicjatywę. Po kilkudziesięciu sekundach zamknął Mariusza w narożniku i zasypał go gradem ciosów. W końcu Rafał trafił ciosem podbródkowym, po którym „SIWY” wylądował na deskach. Zawodnik nie był w stanie wrócić na nogi i sędzia ringowy przerwał walkę.

Rafał „ŁAZAR” Łazarek pok. Mariusza „SIWEGO” Siwiaka przez KO, runda 2, 0:58

Pełne wyniki gali GROMDA 11

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,495 komentarzy 114,723 polubień

Swietny podbrodkowy :penn:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

11,606 komentarzy 46,354 polubień

Dzisiaj Łazar jak profesor

:applause:

Odpowiedz 1 Like