gromda 10 karabin

Arkadiusz Sauter został pierwszym półfinalistą dzisiejszego turnieju GROMDA 10. „KARABIN” zwyciężył w boju na gołe pięści z Denisem „ROMUSIEM” Romkiem, który odniósł kontuzję i nie wyszedł do czwartej rundy.

Jako pierwszy do ataku przeszedł Sauter, po chwili zawodnicy ruszyli na otwartą wymianę. Z obu stron padały celne uderzenia, co poskutkowało rozcięciem nad lewym okiem „KARABINA”. Do ringu został wezwany lekarz, który ostatecznie pozwolił Arkadiuszowi na kontynuowanie boju.

Na początku drugiej rundy Romek przyjął mocne uderzenie, po którym zachwiał się na nogach. Denis odpowiedział jednak szarżą do przodu i samemu wyprowadził kilka skutecznych ciosów. Zawodnicy toczyli twardy, wyrównany pojedynek do końca drugiej odsłony.

Sauter pozostawał ruchliwy w ringu, starał się utrzymać akcję w pełnym dystansie. Romek napierał do przodu i starał się zepchnąć rywala w kierunku lin. Po „KARABINIE” i „ROMUSIU” było widać już oznaki zmęczenia i trudu rej walki. Arkadiusz mieszał ataki na głowę i korpus, czym odbierał resztki sił Denisowi.

Arkadiusz „KARABIN” Sauter pok. Denisa „ROMUSIA” Romka przez TKO (kontuzja), runda 3, 2:00

Pełne wyniki gali GROMDA 10

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Logan_

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 434 polubień

Hahahaha o gurwa, kto im te ksywy wymyśla. Prawilne bijoki karabin i romuś :beczka:

Odpowiedz 1 Like

MrRoshi

UFC
Middleweight

13,524 komentarzy 36,193 polubień

Walka mi sie podobala, chociaz duzo ciosow prulo powietrze :frankapprove:

Odpowiedz polub