gromda 10 niedzwiedz

Mateusz Kopeć odniósł kolejne zwycięstwo w największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. „NIEDŹWIEDŻ” zwyciężył z Liamem „DANGEROUS DAVIESEM” Daviesem w jednej z superwalk na dzisiejszej gali GROMDA 10.

Jako pierwszy do ataku ruszył Davies, który gonił Polaka po ringu i spychał go w kierunku lin. Kopeć został zmuszony do walki na wstecznym biegu. „NIEDŹWIEDŹ” świetnie skontrował napierającego przeciwnika, Liam wylądował na deskach. Anglik wrócił jednak na nogi przed końcem liczenia i kontynuował walkę. „DANGEROUS DAVIES” dalej wywierał presję, ale Mateusz radził sobie z tempem walki narzuconym przez przeciwnika.

Na początku drugiej odsłony Kopeć przepuścił cios Anglika, po czym zasypał go serią uderzeń. Zawodnicy kontynuowali zaciętą potyczkę w stójce, pełną mocnych wymian. Davies nieustannie napierał do przodu, wytrwał on wszystko, co miał do zaoferowania „NIEDŹWIEDŹ”.

Polak udanie rozpoczął trzecią rundę pojedynku. Mateusz miał lepszy timing w swoich atakach i wykorzystywał przewagę szybkości. „DANGEROUS DAVIES” przyjął kilka mocnych uderzeń na korpus, ale cały czas utrzymywał się na nogach. Po stronie Kopcia było więcej celnych uderzeń, Anglik natomiast popisywał się dużą wytrwałością i sercem do walki.

Liam chował się za podwójną gardą, a Mateusz kontynuował skuteczne ataki w kierunku rywala. Davies potrafił jednak zaskoczyć Kopcia mocnym uderzeniem lub szarżą do przodu. Na kilkanaście sekund przed końcem czwartej odsłony „NIEDŹWIEDŹ” wystrzelił potężnym prawym sierpowym, po którym Anglik w końcu padł znokautowany na ziemię.

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć pok. Liama „DANGEROUS DAVIESA” Daviesa przez KO, runda 4, 1:48

Pełne wyniki gali GROMDA 10

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,432 komentarzy 71,496 polubień