gromda 10 wasyl big bad john

Marcin Wasilewski triumfatorem jednego z pojedynków poza rywalizacją turniejową na dzisiejszej gali GROMDA 10. „WASYL” pokonał w walce na gołe pięści Johna „BIG BAD JOHNA” Fergusona.

Ferguson był aktywniejszym zawodnikiem na początku walki, Polak zachowywał spokój i starał się wyczekać rywala. W końcu Wasilewski trafił kilkoma mocnymi ciosami, po których John jedynie zachęcił Marcina do dalszej bijatyki. „WASYL” kontynuował ofensywę, przewaga była zdecydowanie po jego stronie.

„BIG BAD JOHN” prowokował Marcina, jednak Anglik nie potrafił znaleźć odpowiedzi na ataki „WASYLA”. Wasilewski konsekwentnie rozbijał swojego przeciwnika, ale nie szukał na siłę nokautu. Ferguson nie wyprowadzał zbyt wielu celnych ciosów, lecz twardo stał na nogach po kombinacjach ze strony Marcina.

Ferguson ostatecznie nie był w stanie kontynuować pojedynku z powodu kontuzji ręki. Po zakończeniu starcia doszło do ostrej wymiany słownej w ringu pomiędzy zawodnikami. Wasilewski miał pretensje do swojego przeciwnika o komentarze zamieszczane na jego temat w mediach społecznościowych. Polak był zdania, że po wyzwiskach w Internecie, później nie przystoi wycofywać się z boju z powodu urazu. Po krótkiej awanturze zawodnicy wszystko w końcu wyjaśnili i podali sobie ręce.

Marcin „WASYL” Wasilewski pok. Johna „BIG BAD JOHNA” Fergusona przez TKO, runda 2

Pełne wyniki gali GROMDA 10

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Heavyweight

2,589 komentarzy 5,359 polubień

strasznie nafukany ten Wasyl był

Odpowiedz polub

Avatar of bokserek
bokserek

Maximum FC
Middleweight

1,644 komentarzy 3,710 polubień

Najebało tych V/Wasylów.. Fajna Gromda, ja się dobrze bawiłem

Odpowiedz polub