Bojowy i niezatapialny. Człowiek-demolka. „Złoty” wchodzi do gry! Fighterskie flow, wysokie ringowe IQ i chęć posłania przeciwnika na matę. Gotowy na najtwardszy turniej walk na gołe pięści GROMDA 8. Wiesław Złoty to doświadczony kickbokser. Zdobywca pucharu świata i europy w kickboxingu, Mistrz Polski i wielokrotny zdobywca pucharu polski i medalista mistrzostw Polski oraz zawodowy Mistrz Polski w kickboxingu.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.