Doświadczony bokser, z twardym charakterem oraz mocnym uderzeniem. Pasjonat dobrej bitki w półdystansie, który zawsze dąży do nokautu. Piotr Półchłopek dołączy do turnieju GROMDA i zastąpi Jarka „Dzidziusia” Juchnera.

Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Gromda będzie dostępna w usłudze .

Szybka jazda, ostre kobiety oraz duża dawka adrenaliny. Żyjący wieczną walką. CAPO wchodzi do gry!Doświadczony bokser,…

Opublikowany przez  

GROMDA to polska odpowiedź na najnowsze trendy we współczesnych sportach walki, która narodziła się w głowach Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion) i Mateusza Borka (MB Promotions). Obaj od lat działają jako promotorzy i organizatorzy gal boksu zawodowego, ale dopiero za sprawą GROMDY mogą zmienić zasady gry na własnych warunkach.

Wojownicy wyjdą do dużo mniejszego niż zazwyczaj ringu (o wymiarach 4 x 4 m), który będzie premiował ofensywny styl mocno bijących puncherów. Nie będzie zapasów w parterze ani kuriozalnych prób wypchnięcia kogoś poza arenę. Gwarantujemy – podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem.

 Fight Club: Walki na gołe pięści. Już 6 CZERWCA.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.