Informacja prasowa

Były reprezentant polski. Inteligentny, taktyczny i dynamiczny pięściarz. Skracający dystans szukający nokautującego uderzenia. Uczestnik szlachetnego projektu Cancer Fighters. Wrocławski bijok gotowy na turniej GROMDA.

Kacper „Raiden” Olszewski to były lekkoatleta z kadry Polski, dwukrotny mistrz Polski w rzucie dyskiem i rzucie oszczepem, vice mistrz Polski w pchnięciu kula, w 2014 roku 9. wynik na świecie w pchnięciu kulą, 5. miejsce na eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich w Baku. Sporty walki trenuje od 10 lat. Lekkoatletyka dała mu podstawy w treningu motorycznym i eksplozywnej sile, dlatego jego ciosy ważą sporo. Trener przygotowania motorycznego, siłowego i kondycyjnego. Trener wielu zawodników sportów walki. Członek fundacji Cancer Fighters.

Już 11 grudnia, krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 3. W programie finał turnieju, którego stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Rywalem Krystiana „TYSONA” Kuźmy będzie Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn, który już raz pokazał, że w walce na gołe pięści liczą się nie tylko warunki fizyczne. Transmisja gali tylko w systemie PPV na

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.