Buntowniczy BAD BOY, szaleńczy DZIKU, waleczny ŻOŁNIERZ i brutalny BOYKA wchodzą do gry!

Kto z kim zawalczy w super fightach dowiecie się już w czwartek o godz. 18:30 podczas oficjalnego losowania i ważenia uczestników gali GROMDA 2.

Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta wystąpi na pierwszej edycji gali GROMDA, gdzie pokazał serce do walki i charakter. Naruszony przez rywala, wrócił do gry i zakończył efektownie walkę przed czasem. Z pewnością i na 2 odsłonie nie zabranie krwawej i efektownej bitki w jego wykonaniu. Denis „BAD BOY” Załęcki to sparing partner i kolega klubowy dobrze znanego z pierwszej gali GROMDA, finalisty turnieju walk na gołe pięści TYSONA. Równie twardy i bitny jak jego przyjaciel. Michał „BOYKA” Walczak to reprezentant klubu Waleczna Lubelszczyzna. Młody ale i doświadczony kickboxer, który nie ukrywa, że będzie chciał szybko zakończyć walkę przed czasem. Daniel „DZIKU” Soczyński to bokser amator. Agresywny styl, twarda głowa i szybkie ręce to jego znaki rozpoznawcze.

Już w piątek 28 sierpnia kibice będą mogli emocjonować się drugą odsłoną wyjątkowego turnieju walk na gołe pięści! W niewielkim ringu o wymiarach 4 x 4 metra spotka się ośmiu żądnych nokautu wojowników. Zwycięzca gali „GROMDA 2: Krwawy Piątek” zmierzy się potem z Krystianem „TYSONEM” Kuźmą w walce o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View na !

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.