Walczący do końca i dający najkrwawsze walki na galach GROMDA, GÓRAL wraca do gry! Jeden z najtwardszych bijoków walk na gołe pięści. Jak filmowy Rocky, idący zawsze na żywioł. Bez kalkulacji i oszczędzania się. Głodny kolejnych brutalnych i krwawych starć.

Jego starcie z NIEDŹWIEDZIEM jest najlepiej oglądamy pojedynkiem walk na gołe pięści. Aktualnie prawie 7 milionów obejrzało ją na Youtubie:

GROMDA 9 już 10 CZERWCA. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata.

Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie MARIO vs GOAT. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Tym razem będą to starcia międzynarodowe. Nowa oprawa, nowy anturaż. To będzie ostra jazda. Uwaga! Nokauty gwarantowane.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,402 komentarzy 110,428 polubień

Dojebana ta 9 do pieca, oby tak dalej :wink:

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,841 komentarzy 21,372 polubień

Górala to ja pamiętam jednego a mianowicie Adamka
Cytaty z Rocky'ego :frankapprove:

Odpowiedz polub

Avatar of Mario123
Mario123

BAMMA
Heavyweight

1,097 komentarzy 2,912 polubień

Nie ma Borasa i opisy coraz bardziej chujowe :)

Odpowiedz polub

Avatar of sawciu
sawciu

KSW
Featherweight

5,022 komentarzy 3,147 polubień

Góral dobry chłop, bez kalkulacji i do końca idzie.

Odpowiedz polub

Avatar of Hellah
Hellah

KSW
Heavyweight

6,028 komentarzy 19,792 polubień

Już myślałem, że to 23293 pożegnalna walka Tomka Adamka, mógłby wtedy wyprzedzić Najmana w wyścigu o niekwestionowanego mistrza pożegnalnych walk :tysoncoffe:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,200 komentarzy 45,783 polubień

I fajnie, a co z Karabinem?

Odpowiedz polub