– Zależy mi na rewanżu z „Don Diego”, dlatego czekam na jego zwycięstwo z Parobcem, mimo że prywatnie lubię Łukasza – mówi Bartłomiej „Balboa” Domalik przed galą „GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG”. Pierwszego grudnia dojdzie do walki o pas mistrzowski GROMDA pomiędzy jego posiadaczem Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem a pretendentem Łukaszem „GOAT” Parobcem.

– Z Mariuszem Grabowskim, właścicielem federacji GROMDA, i Mateuszem Kubiszynem ustaliliśmy, że dojdzie do rewanżu, o ile stoczę jeden pojedynek i go wygram. A zatem i mnie zobaczycie w zwycięskiej walce na najbliższej GROMDZIE – powiedział „Balboa”.

29-letni Bartek Domalik jako pierwszy wywalczył międzynarodowy pas mistrzowski GROMDA. Dziś jest gotowy położyć go na szali, gdyby doszło do drugiego starcia z Mateuszem Kubiszynem. Kiedyś walczyli ze sobą też w kickboxingu.

– W GROMDZIE nie brakuje świetnych zawodników, ale na dziś interesuje mnie tylko jeden – Don Diego. Chcę mu się zrewanżować za majową porażkę. Wtedy nie byłem sobą, naprawdę to nie byłem ja – zaznaczył Bartłomiej Domalik, który od ponad 2 lat błyszczy na galach GROMDY.

– No cóż, wydarzenie było ogromne, pierwsza walka o pas GROMDA, do tego między niepokonanymi fighterami, a niestety dla mnie wyszło słabo. Biorąc pod uwagę wszystkie moje starty w sportach walki, tamten był najważniejszy. Nie udało się, więc jestem zdeterminowany, by teraz wygrać – ocenił.

Pytany, co zmieniłby w porównaniu do pierwszej walki, „Balboa” odpowiada: – Na pewno dużo zmian, a co konkretnie, to kibice zobaczą w małym ringu podczas rewanżu. Mam nadzieję, że do niego dojdzie, dlatego 01.12 stawiam na Mateusza. Gdyby zwyciężył Łukasz, wówczas moje plany będą inne. Idealne scenariusz jest oczywisty – dobra bijatyka, triumf Dong Diego – podkreślił.

Bartłomiej Domalik, że Parobiec z Kubiszynem dadzą mega zaciętą walkę. – Nie potrwa 1-2 rundy, tylko znacznie dłużej. Łukasz to dobry zawodnik i nie pozwoli, by Mateusz szybko się z nim rozprawił. Po prostu nie wymięka na robocie. Jednak większe szanse przyznaję Don Diego i niech tak zostanie – uważa „Balboa”.

Tradycyjnie trenuje pod okiem Łukasza Jarosza w Jarosz Fight Club w Rabce-Zdroju. – Zdrowie dopisuje, motywację mam, właśnie zaczynam sparingi. Liczy się zwycięstwo za 3 tygodnie i rewanż z Kubiszynem. Rewelacyjnie odnajduję się w boksie na gołe pięści. Na ulicy zdarzało się walczyć niejednokrotnie i nie przypominam sobie, aby ktoś mnie pokonał – dodał Bartek Domalik.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA!

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA.
1.12.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 18,996 polubień

Zobaczyłbym całą trójkę w BKFC na tle tamtejszych bijoków.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

30,132 komentarzy 101,803 polubień

Balboa ruro! :lesnarhappy:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of tinc
tinc

UFC
Lightweight

8,908 komentarzy 26,451 polubień

Przepięknie jakby GOAT porobił Kubiszyna

:tellmemore:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

1

15,449 komentarzy 39,457 polubień

Obejrzał bym galę Gromda vs Angielskie boksy lub amerykańskie na gołe pięści, całą gala, zestawienia 1 na 1 po 8-10 zawodników z każdej organizacji, Gromda by wypadła bardzo dobrze w takim zestawieniu, zadyma, Balboa, Don Diego czy Arman albo inny kajfasz robią rozpierdol za granicą dobrać do tego jeszcze kilka osób i mamy naprawdę godną reprezentację.

Mario Grabario powinien podlapac ten pomysł i szczekać na cały regulator w internecie żeby sprowokować którąkolwiek organizacje do konfrontacji z zawodnikami Gromdy.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Middleweight

10,941 komentarzy 55,383 polubień

:aletoniedomnietak: panie Balboa.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

10,918 komentarzy 24,492 polubień

to już tuż tuż Skurwiele i Degeneraci społeczni
Wszyscy wyjęci z pod prawa
Ludzie
Złodzieje
Patologia
GROMDA

Odpowiedz 1 Like