Przed nadchodzącą galą Gromda 9 organizacja przygotowała zapowiedź starcia Mario vs GOAT.

Pełen szacunek i sportowa postawa. Lubią się, ale wiedzą, że jest do wykonania robota. Góral z Zakopanego czy przystojny drań. Kto okaże się lepszy dowiemy się już w piątek podczas gali GROMDA 9.

Czym jest GROMDA?

Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością pierwszym aspektem, który na rynku spowodował zaciekawienie kibica, był mały ring 4×4. Dobrym punktem były także cztery rundy po dwie minuty i piąta runda do końca. W pierwszych czterech odsłonach zawodnik może odpocząć, a jego ciosy po wznowieniu znowu są dynamiczne i tym samym zwiększa się możliwość nokautu. Oczywiście, jeżeli w ciągu 8 minut nie dojdzie do rozstrzygnięcia, piąta runda zdecyduje o końcu i pojedynek zakończy się zapewne wycieńczeniem przeciwnika, który nie będzie w stanie przyjmować ciosów. Do wszystkiego dochodzi brak kategorii wagowych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,032 komentarzy 1,907 polubień

Przed nadchodzącą galą Gromda 9 organizacja przygotowała zapowiedź starcia Mario vs GOAT. Pełen szacunek i sportowa postawa. Lubią się, ale wiedzą, że jest do wykonania robota. Góral z Zakopanego czy przystojny drań. Kto okaże się lepszy dowiemy się już w piątek podczas gali GROMDA 9. Czym jest GROMDA? Wydarzenie wyróżnia się szczególnie zasadami. Z pewnością

Odpowiedz polub

click to expand...