Ale bym zobaczył rewanż don diego i balboa, tym razem bez werdyktu. Chociaż Balboa vs Ukrainiec i Ukrainiec vs don Diego też fajne walki. Balboa na mistrza
Ale bym zobaczył rewanż don diego i balboa, tym razem bez werdyktu. Chociaż Balboa vs Ukrainiec i Ukrainiec vs don Diego też fajne walki. Balboa na mistrza
Dodam, że Zadyma - Maximus też byłoby sztos zestawieniem.
No i gdyby Kuźma wrócił to też bym nie pogardził jego waleczką.
Dodam, że Zadyma - Maximus też byłoby sztos zestawieniem.
No i gdyby Kuźma wrócił to też bym nie pogardził jego waleczką.
Z Zadymą za duża różnica gabarytów. Maximus by go dojechał. Już Vasyl pokazał, że jak ktoś ogarnia boksy, to różnica gabarytów mocno robi robotę (jeżeli cardio nie szwankuje).
Balboa kocur. Z Vasylem czy Don Diego, to byłaby kozacka jazda bez trzymanki!
Z Zadymą za duża różnica gabarytów. Maximus by go dojechał. Już Vasyl pokazał, że jak ktoś ogarnia boksy, to różnica gabarytów mocno robi robotę (jeżeli cardio nie szwankuje).
Balboa kocur. Z Vasylem czy Don Diego, to byłaby kozacka jazda bez trzymanki!
11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
PRIDE FC Welterweight
Maximum FC Light Heavyweight
Legacy FC Featherweight
UFC Heavyweight
Jungle Fight Lightweight
ONE FC Welterweight
UFC Bantamweight
Jungle Fight Lightweight
UFC Bantamweight
Vale Tudo Championship
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/58345/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>