Dawno nie czułem smaku wódki. Dziś go sobie przypomnę – Hunter po finale GROMDA 7

14 KOMENTARZE

  1. Sędzia mu zdrowia uratował bo widać że nie jeden wpierdol dostał w życiu, te migi okiem.
    Koleś to niezły ćwok, nie umie się w ogóle wypowiadać.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,041 polubień

Jak tak to wal wódę śmiało, nos aby na chwilę odpocznie :lol:

Odpowiedz 6 polubień

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,931 polubień

Ktoś mi wyjaśni czemu takie prymitywy jak Hunter czy Tyson są tak promowane przez gromde? Oni serio kogokolwiek NIE brzydzą poza ich grupką ziomków z bojówki?

Przecież Grabowski po walce to mu prawie w dupę wszedł tak się tam rozckliwiał. Aż źle się na to patrzyło. Co to jest kurwa Gołota? Przegrał to przegrał, na ch** drążyć temat?

Jedyny pozytyw tej gali to ubity kibol. Cieszyłem się jak dziecko.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Vassago
Vassago

PRIDE FC
Lightweight

6,329 komentarzy 11,724 polubień

Ktoś mi wyjaśni czemu takie prymitywy jak Hunter czy Tyson są tak promowane przez gromde? Oni serio kogokolwiek NIE brzydzą poza ich grupką ziomków z bojówki?

Przecież Grabowski po walce to mu prawie w dupę wszedł tak się tam rozckliwiał. Aż źle się na to patrzyło. Co to jest kurwa Gołota? Przegrał to przegrał, na ch** drążyć temat?

Jedyny pozytyw tej gali to ubity kibol. Cieszyłem się jak dziecko.

A ilu bijoków pójdzie do takiej Gromdy walczyć za 50k? Dla niespełnionych bokserów jest jeszcze oferta walk na galach Tymexu, ale przecież nie dla kiboli. Oni stanowią tanią opcję zapchania dowolnej karty.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,233 komentarzy 150,075 polubień

Jak tak to wal wódę śmiało, nos aby na chwilę odpocznie :lol:

Gorzej jak przez nos zamierza walic... :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of szczurza_warga
szczurza_warga

Legacy FC
Lightweight

1,960 komentarzy 9,059 polubień

Ktoś mi wyjaśni czemu takie prymitywy jak Hunter czy Tyson są tak promowane przez gromde? Oni serio kogokolwiek NIE brzydzą poza ich grupką ziomków z bojówki?

Przecież Grabowski po walce to mu prawie w dupę wszedł tak się tam rozckliwiał. Aż źle się na to patrzyło. Co to jest kurwa Gołota? Przegrał to przegrał, na ch** drążyć temat?

Jedyny pozytyw tej gali to ubity kibol. Cieszyłem się jak dziecko.

zasadnicze pytanie - czy Hunter jest robolem?

:tysoncoffe:

Odpowiedz polub

Avatar of JaPA
JaPA

ONE FC
Welterweight

2,407 komentarzy 3,531 polubień

Ktoś mi wyjaśni czemu takie prymitywy jak Hunter czy Tyson są tak promowane przez gromde? Oni serio kogokolwiek NIE brzydzą poza ich grupką ziomków z bojówki?

Przecież Grabowski po walce to mu prawie w dupę wszedł tak się tam rozckliwiał. Aż źle się na to patrzyło. Co to jest kurwa Gołota? Przegrał to przegrał, na ch** drążyć temat?

Jedyny pozytyw tej gali to ubity kibol. Cieszyłem się jak dziecko.

Grabowski nie jest głupi i pewnie Hunterowi wmawia, że to walka o honor ulicy itp., a że ten jest tępy to pewnie mu wierzy i walczy za darmo.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of De_Nekst_Best
De_Nekst_Best

BAMMA
Heavyweight

1,070 komentarzy 2,762 polubień

Turniej był ewidentnie ułożony pod zwycięstwo Huntera, ale na jego nieszczęście w finale dostał gościa który ma jakieś pojęcie o walce i szybko został sprowadzony na ziemię. Ten wyraz trwarzy nieskalany jakąkolwiek myślą został jeszcze bardziej spotęgowany po przyjęciu tego lewego sierpowego i naprawdę zabawnie wyglądała jego próba odzyskania świadomości, a potem te charakterne deklaracje, że był w stanie dalej walczyć przebiły wszystko. :DC:

Odpowiedz 1 Like

W
WsiowySmieszek

Maximum FC
Bantamweight

1,422 komentarzy 2,931 polubień

zasadnicze pytanie - czy Hunter jest robolem?

:tysoncoffe:

2 ligi niżej :/

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

18,021 komentarzy 76,930 polubień

Podobny przypadek jak Tyson.

Za dobry na bijoków, za słaby na kogoś ogarniętego i z doświadczeniem w sportach walki.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Podobny przypadek jak Tyson.

Za dobry na bijoków, za słaby na kogoś ogarniętego i z doświadczeniem w sportach walki.

No, ale mogę potwierdzić, że Hunter trenuje i ogółem w przeszłości był amatorskim bokserem - potem poszedł w stronę kibicowską... jakby trenował w lepszym klubie niż Wda itp. to mógłby na Tymeksie zrobić z 2-3 walki.

Ten wyraz trwarzy nieskalany jakąkolwiek myślą

A pamiętacie Kasteta z 3 albo 4... ten to dopiero był erudyta.

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,281 komentarzy 34,548 polubień

Dawno nie czułem smaku wódki. Dziś go sobie przypomnę – Hunter po finale GROMDA 7​

Ja tam smak wódki przypominam sobie podczas każdej odsłony Gromdy:conorsalute:

Odpowiedz polub

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Lightweight

8,993 komentarzy 8,863 polubień