Michał Hir zaliczył udany występ na gali GROMDA 17, która 31 maja odbyła się w Pionkach. „Hiru” w czwartej rundzie pokonał Szymona Tylkę, zwyciężając tym samym turniej.

>>> TRANSMISJA GALI GROMDA 17: DON DIEGO VS BALBOA 2

Od presji rozpoczął walkę Michał Hir, spychając rywala pod narożnik i zasypując serią ciosów. Szymon Tylka zmuszony był do walki z kontry, skupiać się musiał na defensywie. „Cycuś” przez cały czas, podobnie jak w poprzednim starciu, pracował tułowiem i utrzymywał swoją pozycję bardzo nisko zmuszając rywala do zadawania kolejnych uderzeń. 

„Hiru” znów rozpoczął rundę od presji. „Cycuś” skupiał się w dalszym ciągu na defensywie, a Michał Hir atakował seriami, często zasypując ciosami także korpus przeciwnika, który z czasem odczuwał ofensywę Tylki coraz mocniej.

Tak samo zaczęła się trzecia odsłona. Michał Hir cały czas kontrolował przebieg starcia, narzucał swoje tempo, a Szymon Tylka zaczął coraz częściej przechodzić do klinczu. 

Mocny początek czwartej rundy. Szymon Tylka sam zaczął przechodzić do ofensywy i zadawał kolejne ciosy, jednak Michał Hir przez cały czas był bardzo spokojny i kolejnymi sierpami powstrzymywał ofensywę przeciwnika. Pod koniec czwartej odsłony „Hiru” kolejnymi ciosami zaczął rozbijać przeciwnika, który w końcu osunął się na matę i kiwając głową, dał narożnikowi znać, że nie chce kontynuować walki.

>>> WYNIKI GALI GROMDA 17: DON DIEGO VS BALBOA 2

Gala GROMDA 17: Don Diego vs Balboa 2 miała miejsce 31 maja w Pionkach. Podczas wydarzenia doszło do dwunastu pojedynków, w tym walki o tytuł mistrzowski GROMDA pomiędzy Mateuszem Kubiszynem a Bartłomiejem Domalikiem, starć turniejowych oraz superfightów.

Podczas gali do ringu weszli również tacy zawodnicy, jak Wasyl Hałycz, Grzegorz Siwy, Paweł Werszynin, Jakub Słomka czy Piotr Półchłopek.

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromdziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Bantamweight

769 komentarzy 4,102 polubień

Tytuł brzmi jakby rozklepał fileta z kurczaka na obiad :werdum:

Odpowiedz polub