Informacja prasowa:

Już DZISIAJ o 18:00 FACE to FACE najlepszych z najlepszych DON DIEGO vs BALBOA. Mistrz GROMDA kontra król nokautu. Oprócz tego poznamy drabinkę turniejową i wszystkie super fighty. Aż 14 nowych bijoków! 7 super fightów oraz najtwardszy turniej walk na gołe pięści na świecie GROMDA.

GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2 już w PIĄTEK!

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

DON DIEGO to waleczny strażak, mistrz świata w kickboxingu oraz najtwardszy bijok w tej brutalnej grze jaką są walki na gołe pięści, czyli mistrz GROMDA. Postrach toruńskich watażków, kroczący w blasku reflektorów i kamer. Połączenie filmowego Kickboxera z Johnym Cagem z kultowej gry Mortal Kombat.

BALBOA to chłopak z gór z wielkimi ambicjami i marzeniami. Pracowity i skupiony na jednym celu, którym od zawsze jest miano najlepszego fightera walk na gołe pięści i niekwestionowanego mistrza GROMDA. Polski Rocky powalający wielkich chłopów jednym ciosem i walczący do końca Wściekły Byk, który nigdy nie odpuści swojej ofiary.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Szaba
Szaba

Error Fighters Extreame

1,846 komentarzy 11,416 polubień
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,832 komentarzy 112,279 polubień

ale suczyska na wazeniu :tellmemore:

Odpowiedz 1 Like