Paweł Werszynin zanotował kolejne zwycięstwo w walkach na gołe pieści. Podczas gali GROMDA 15, która odbyła się 1 grudnia, „Gorilla” brutalnie rozbił Rafała „Siwollo” Tęczę.

Ekspresowo trafił lewym sierpem Paweł Werszynin, po którym Rafał Tęcza osunął się na matę. Widać było, że „Siwollo” poczuł ten cios, bo na macie zaczął potrząsać głową. Zdołał jednak wstać podczas liczenia sędziego. Drugi nokdaun po zaledwie kilkunastu sekundach ze strony „Gorilli”, który kontynuował szarżę na naruszonego rywala. Powrót do stójki i Tęcza chce kontynuować walkę. Werszynin nie czeka ani sekundy i ponownie rusza na „Siwollo”, który znów upadł na matę. Potrzebował chwili, aby wstać, jednak ostatecznie sędzia zdecydował się przerwać starcie widząc mocno rozbitego zawodnika.

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.