Mariusz Kruczek był w poważnych tarapatach, jednak ostatecznie zwyciężył superwalkę na gali GROMDA 15, która odbyła się 1 grudnia. Damian Gójski przegrał przez wyczerpanie i nie był w stanie kontynuować starcia w drugiej odsłonie.

Po raz pierwszy na piątkowej gali dość spokojny początek pojedynku. Dopiero po trzydziestu sekundach trafił Damian Gójski rywala mocnym sierpem, po którym ten osunął się na matę i był liczony po raz pierwszy. Chwilę później po powrocie do walki znów ruszył na rywala, tym razem z szaleńczą serią i znów posłał Mariusza Kruczka na deski. Pod koniec odsłony doszło do szaleńczej i niesamowitej wymiany, podczas której żaden z zawodników nie myślał nawet o defensywie – obaj atakowali się mocnymi sierpami bez żadnej kalkulacji.

Dosłownie to samo wydarzyło się na początek drugiej rundy. Obaj zasypywali się kolejnymi sierpami, „Mario” był naruszony, jednak w pewnym momencie „Raging Bull” ze zmęczenia był bliski upadku, co po chwili przerwał sędzia. Gójski był zbyt wyczerpany, aby kontynuować pojedynek.

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.