Jak poinformowało MMAFighting.com, Gracjan Szadziński wróci do klatki KSW na 44. gali organizacji w pojedynku z Paulem Redmondem. Zestawienie to zostało potwierdzone przez federację.

Weteran UFC Redmond (14-6 MMA) od czasu zwolnienia z największej organizacji MMA na świecie ma bilans 4-1. W ostatniej walce Paul pokonał Sergio de Jesus Santos na gali Bellator 187.

Szadziński (7-2 MMA) na ten moment ma bilans 1-1 w KSW. Pierwszą walkę przegrał on z Kamilem Szymuszowskim. W następnej pokonał Macieja Kazieczko przez nokaut. Gracjan 5 z 7 wygranych w karierze zdobywał przez nokauty.

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Gdańsku. Wystąpią tam także m.in. Mariusz Pudzianowski czy Karol Bedorf.

28 KOMENTARZE

 1. Nawet fajne zestawienie, ale Paul Redmond dużym faworytem.

  Może być trochę podobna walka do tej Parke vs Chlewicki.

 2. Mówiłem? Słyszałem jeszcze o kilku zestawieniach, ale skoro tak słuchacie, to potrzymam Was w niepewności 🙁

 3. Mówiłem? Słyszałem jeszcze o kilku zestawieniach, ale skoro tak słuchacie, to potrzymam Was w niepewności 🙁

  ta rozpiska jest dla mnie tak badziewna ze nawet jak bys podal i to tak nie zrobiloby to pewnie na mnie wrazenia :no no:

 4. ta rozpiska jest dla mnie tak badziewna ze nawet jak bys podal i to tak nie zrobiloby to pewnie na mnie wrazenia :no no:

  Taki żarcik kiepski. Tak szczerze to nie mogę wrzucać tu bezpośrednio takich informacji, w chowanie się za filarem i podsłuchiwanie czy wrzucanie niepotwierdzonych info się nie bawię. :beer:

 5. Taki żarcik kiepski. Tak szczerze to nie mogę wrzucać tu bezpośrednio takich informacji, w chowanie się za filarem i podsłuchiwanie czy wrzucanie niepotwierdzonych info się nie bawię. :beer:

  ja tez cos wiem – z kim będzie walczyl Materla

  z TBA :robbie:

 6. Zamiast reklamować Gracjana, że "przegrał z Szymuszowskim", napisałbym raczej, że wziął tą walkę na ostatnią chwilę w zastępstwie, został przeleżany, przegrał tylko większościową decyzję, a na koniec to on dostał bonus za "występ wieczoru", a nie Kamil, który faktycznie wygrał walkę. No i w ostatniej walce zamiótł niepokonanego prospekta Kazieczko, a rok wcześniej pokonał Arsamikova, który dobrze sobie radzi w ACB. Można zareklamować lepiej niż "ma bilans 1-1 w KSW".

  A Redmond jest nie tylko "weteranem UFC i CW", ale jest "niepokonany w Bellatorze i KSW", a w dodatku pokonał przed laty dominatora Lobova…

 7. Rzucili Gracjana na głęboką wodę. Irol fajnie poukładany w stójce jest także może być ciężko. Chociaż z drugiej strony Redmond ostatnio męczył się z jakimś Brazolem z ujemnym rekordem na gali Bellatora.

 8. Powinni w Polsce zakazać tego mazania reklam na ciele, jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, w którym takie coś się odwala. Wygląda to okropnie.

 9. Gracjan bardzo bitny, więc na miejscu Redmonda nie wchodziłbym w stójkową batalię z naszym terminatorem, bo to się może szybko dla niego skończyć zgaszonym światłem czego sobie życzę! Nie oszczędzają Gracka, ale Gracek to taki typ zawodnika, że nie wybiera sobie przeciwników, bierze każdą walkę, typowy wojownik.

 10. Powinni w Polsce zakazać tego mazania reklam na ciele, jesteśmy chyba jedynym krajem na świecie, w którym takie coś się odwala. Wygląda to okropnie.

  Tak jak kuewa wypisywania nazwy swoich wiosek na flagach jak to ma miejsce w skokach . Na flagach innych narodow nigdy nie widziałem takich bazgrolow . Za to powinien być mandat !

 11. Tak jak kuewa wypisywania nazwy swoich wiosek na flagach jak to ma miejsce w skokach . Na flagach innych narodow nigdy nie widziałem takich bazgrolow . Za to powinien być mandat !

  Ja widziałem nawet nazwy firm, nie tylko miast na flagach.

 12. Ja widziałem nawet nazwy firm, nie tylko miast na flagach.

  :damjan: tylko tyle mam do powiedzenia, zaskoczyłeś mnie

 13. Tak jak kuewa wypisywania nazwy swoich wiosek na flagach jak to ma miejsce w skokach . Na flagach innych narodow nigdy nie widziałem takich bazgrolow . Za to powinien być mandat !

  Na szczęście w końcu chcą uświadomić Polaków, że te bazgroły są debilne i niegodne flagi

 14. Norman Parke też wystąpi na KSW 44

  To po co Brave dzisiaj ogłosiło jego walkę u nich tego samego dnia co KSW 44?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.