Informacja prasowa: 

Kolejne starcia zostały dodane do gali Babilon MMA 1, która odbędzie się już 18 sierpnia. W Międzyzdrojach do klatki wejdzie Gracjan Szadziński (5-2), efektownie bijący zawodnik Berserkers Team Stargard.

Organizator gali Tomasz Babiloński liczy, że Szadziński rozgrzeje publiczność podobnie jak podczas studyjnej gali KSW 38. 28-latek ze Stargardu Szczecińskiego ma na koncie wiele walk w boksie amatorskim i kickboxingu. Jego przeszłość determinuje styl walki. Szadziński słynie z nieustępliwości i efektownych wymian, co udowodnił podczas wspomnianego starcia z Kamilem Szymuszowskim.

Rywalem Szadzińskiego będzie znany w Polsce Jewgienij Januszko (3-7). Białorusin przystępuje do pojedynku po zwycięstwie nad Piotrem Niedzielką. 

Oprócz Szadzińskiego w klatce zaprezentuje się Rusłan Chapko, który trenuje pod okiem Piotra Bagińskiego. Berserker zmierzy się z Nikołajem Bojarczukiem. Starcie zostało zakontraktowane  w umownym limicie do 90 kg.

Tomasz Babiloński dał również szansę młodym utalentowanym przedstawicielom dywizji lekkiej. W klatce swój talent postarają się zaprezentować Krystian Blezień i Dominik Kowalski. Pierwszy z nich to przedstawiciel tarnowskiego Legion Team. Ma na koncie jedną wygraną walkę zawodową i 10 amatorskich. Kowalski to zawodnik Nastula Team. Stoczy pierwszą zawodową walkę.

W walce amatorskiej wystąpią Filip Podyma i Tomasz Smyk.

Przypominamy, że w hitowej walce wieczoru zmierzą się czołowi zawodnicy dywizji półciężkiej w Polsce – Michał Fijałka i Marcin Łazarz. Obaj mają za sobą występy na galach KSW. Zwycięzca pojedynku mocno zbliży się do powrotu na scenę największej federacji MMA w Europie.

Bilety są już w sprzedaży na eventim.pl.

Karta walk gali Babilon MMA 1 Seaside Fight:
Walka wieczoru:

93 kg: Michał Fijałka (15-6-1) – Marcin Łazarz (10-4)

Karta główna:

70 kg: Gracjan Szadziński (5-2) –  Jewgienij Januszko (3-7)

77 kg: Daniel Skibiński (8-5) – Łukasz Szczerek (4:3)

70 kg: Krystian Blezień (1:0) – Dominik Kowalski (0:0)

90 kg: Rusłan Chapko (0:7) – Nikołaj Bojarczuk (1-4)

Karta wstępna (walka amatorska):

66 kg: Filip Podyma – Tomasz Smyk

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.