Tomasz Narkun sprawił ogromne zaskoczenie i wygrał z Goranem Reljiciem przez nokaut w pierwszej rundzie podczas KSW 32: Road to Wembley. Polak został pierwszym zawodnikiem, który skończył Chorwata.

Tomasz Narkun (MMA 11-2) po prostu rozgromił Gorana Reljicia (15-5), zdobywając tym samym tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Po kilkunastu sekundach, które obaj sportowcy przeznaczyli na rozpoznanie, walka nabrała tempa. Wśród świszczących w powietrzu ciosów, Polak okazał się celniejszy, trafił sierpowym, powalił Chorwata na deski i tam serią uderzeń z góry postawił przysłowiową kropkę nad „i”.

Popularny Żyrafa był tak rozemocjonowany, że prawie nie był w stanie mówić w wywiadzie po walce. Ogromna radość Polaka udzieliła się również zgromadzonej na hali Wembley Arena publiczności.

Pas mistrz KSW wraca na polskie biodra, pierwszym mistrzem w wadze półciężkiej był Jan Błachowicz, jednak po podpisaniu kontraktu z UFC zwakował pas.

62 KOMENTARZE

 1. Naprawdę zakoczony jestem , wiedziałem że w stójce będzie lepszy , ale nie że takie skończenie szybkie .Taki grappler i jeszcze KO .Rozwija się nam Żyrafa fantastycznie.

 2. graty niezłe show z jego strony ,dodam jedno pas na właściwych biodrach ,gratulację

 3. Taran

  Gamer skradł szoł, jeśli chodzi o poziom wypowiedzi zawodników po zwycięskich walkach.

  Bez hejtu, ale gdyby była możliwość unlike, dostałbyś ode mnie. Narkun skradł show!

 4. Spike

  Bez hejtu, ale gdyby była możliwość unlike, dostałbyś ode mnie. Narkun skradł show!

  Kurna miało być "Narkun" zamiast "Gamer".

 5. No super ten nokaut, ale mi też w pamięć zaszło to dobijanie w parterze. Nie walił na pałę, tylko celował i uderzał z całą siłą. Pięknie. Wywiad i radość kozackie 😀

 6. nie spodziewałem się tego kompletnie. będę zdecydowaną mniejszością, ale akurat ta zmiana mistrza mnie nie ucieszyła tak bardzo, gdyż nie jestem fanem Żyrafy, nigdy mnie nie przekonał jakoś. szczere gratulacje jednak składam!
  jeśli Goran ma chęć walki w KSW to pewnie trylogia się nam z tego zrobi, w końcu mają między sobą bilans 1-1 i Chorwat powinien domagać się rewanżu.

 7. Comber

  Co mówił Narkun po walce? Cohonesy darly japy i nic nie było słychać.

  Ja czekam az goscie wyjda zeby obejrzec ponownie, bo tego nie powie Ci pewnie teraz nawet sam Tomek. Ale bylo naprwde ok. 😆

 8. Mega zaskoczenie, największe pozytywne zaskoczenie tej gali. Nie widziałem jakoś zwycięstwa Narkuna, pomimo iż trzymałem oczywiście kciuki za nim – ale nigdy się nie spodziewałem, że jeśli wygra zrobi to przez KO i to jeszcze takie ładne i tak szybko 🙂
  Mega gratulacje, takim występem zasłużył w 100% na pas 😉

 9. Największy plus gali. Umówmy się, wygranych Borysa i Gamera byłem pewien, a na Narkuna w tej walce hajsu bym nie stawiał. Wreszcie nudny Goran odprawiony w piękny sposób. Brawo, brawo, brawo. Brak bonusa będzie skandalem 😉

 10. Żyrafa dał świetny występ. Wypowiedź po walce moim zdaniem bardzo dobra. Może i brakowało mu słów, może i składni tam nie było wcale, błędów od cholery. Jednak była w tym taka szczerość i tyle emocji od człowieka, który właśnie spełnił swoje wielkie marzenie, że łezka w oku mogła się zakręcić.

 11. Żyrafa dał świetny występ. Wypowiedź po walce moim zdaniem bardzo dobra. Może i brakowało mu słów, może i składni tam nie było wcale, błędów od cholery. Jednak była w tym taka szczerość i tyle emocji od człowieka, który właśnie spełnił swoje wielkie marzenie, że łezka w oku mogła się zakręcić.

 12. Radość mu spowodowała jakiś mikrowylew chyba ;), ale przynajmniej te wypowiedzi były szczere, a nie jakieś wystudiowane podziękowania. Świetnie się Narkun zaprezentował, tylko kto dla niego teraz?

 13. Radość mu spowodowała jakiś mikrowylew chyba ;), ale przynajmniej te wypowiedzi były szczere, a nie jakieś wystudiowane podziękowania. Świetnie się Narkun zaprezentował, tylko kto dla niego teraz?

 14. Ciężko mi było zdusić w sobie radość pomimo, że byłem w lokalu pełnym przypadkowych osób. Narkun po prostu powinien zostać ozłocony za to co zrobił. Wierzyłem, że wygra ale KO nigdy bym się nie spodziewał z jego ręki tym bardziej na Goranie.

 15. Ciężko mi było zdusić w sobie radość pomimo, że byłem w lokalu pełnym przypadkowych osób. Narkun po prostu powinien zostać ozłocony za to co zrobił. Wierzyłem, że wygra ale KO nigdy bym się nie spodziewał z jego ręki tym bardziej na Goranie.

 16. Ciekawe jakie nazwiska ściągną do obrony pasa dla Narkuna bo na tą chwilę w KSW nikogo nie ma takiego. Jest kilka ciekawych nazwisk( i co najważniejsze wolnych) tak więc KSW ma pole do popisu. Ogólnie półciężka to straszna bida w KSW:sad:

 17. Ciekawe jakie nazwiska ściągną do obrony pasa dla Narkuna bo na tą chwilę w KSW nikogo nie ma takiego. Jest kilka ciekawych nazwisk( i co najważniejsze wolnych) tak więc KSW ma pole do popisu. Ogólnie półciężka to straszna bida w KSW:sad:

 18. Żyrafa skradł widowisko, większość ludzi narzekała że to będzie najnudniejsza walka gali… 🙂 Piękny nokaut, piękny wywiad.

 19. Żyrafa skradł widowisko, większość ludzi narzekała że to będzie najnudniejsza walka gali… 🙂 Piękny nokaut, piękny wywiad.

 20. Graty Żyrafa !

  Macie takie wrażenie, że gada podobnie do Trybsona ?

  PS Żyrafa daj namiary na dealera, bo coco było srogie.

 21. Graty Żyrafa !

  Macie takie wrażenie, że gada podobnie do Trybsona ?

  PS Żyrafa daj namiary na dealera, bo coco było srogie.

 22. Niezły ubaw mieliśmy z wywiadu oglądając z kumplami 😉 hehe gratulacje Żyrafa!!Goran nigdy nie powinien nosić pasa,  nie zasłużył, z atillą powinien być remis,  a wcześniejszy pojedynek żyrafy z goranem też blisko remisu,  nigdy mnie chorwat nie przekonywał

 23. Myślałem że to będzie najnudniejsza walka gali, a tu proszę pozytywne zaskoczenie : ) Wreszcie na gali KSW nie były prawie same decyzje ; )
  Brawo Tomek!

 24. Myślałem że to będzie najnudniejsza walka gali, a tu proszę pozytywne zaskoczenie : ) Wreszcie na gali KSW nie były prawie same decyzje ; )
  Brawo Tomek!

 25. Pomimo przegranej Vegha, chciałbym zobaczyć go na przeciw Narkuna. Może się odbudować lub nie, jest mi to obojętne. To nadal dobre nazwisko.

 26. Pomimo przegranej Vegha, chciałbym zobaczyć go na przeciw Narkuna. Może się odbudować lub nie, jest mi to obojętne. To nadal dobre nazwisko.

 27. Maciej Kawulski odgrazal sie, zapewne z przymrozeniem oka, ze zabiora M-1 Tybure. Marcin celuje w UFC, wiec moze warto sprobowac podebrac jego pogromce, wlasnie dla Tomka. Latwo nie bedzie.

 28. Maciej Kawulski odgrazal sie, zapewne z przymrozeniem oka, ze zabiora M-1 Tybure. Marcin celuje w UFC, wiec moze warto sprobowac podebrac jego pogromce, wlasnie dla Tomka. Latwo nie bedzie.

 29. Haha, co kierowało KSW żeby to wstawiać. Beka niemożebna do tej pory :D.

  Że też powstrzymał się przed tym żeby jakoś grubiej nie pojechać typu "zajebałem się w chuj i chuj" :D.

 30. Haha, co kierowało KSW żeby to wstawiać. Beka niemożebna do tej pory :D.

  Że też powstrzymał się przed tym żeby jakoś grubiej nie pojechać typu "zajebałem się w chuj i chuj" :D.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.