Po przegranej na KSW 32 z Tomaszem Narkunem i utracie mistrzowskiego pasa, Goran Relijc 29 grudnia wystąpi podczas gali Rizin w Japonii. Jego przeciwnikiem będzie Vadim Nemkov. W rozmowie z Onet.pl Chorwat powiedział, że starcie w Kraju Kwitnącej Wiśni było jego marzeniem:

Paradoksalnie porażka z Narkunem to najlepsza rzecz, jaka mogła mi się przytrafić. Po pierwsze dlatego, że otworzyło mi to drogę do Japonii, o czym zawsze marzyłem. Wcześniej szefowie KSW mówili, że nie wyślą tam swoich mistrzów. Po drugie, porażka kształtuje mnie jako wojownika.

Pomimo walki w Japonii Reljic nie zamierza zapomnieć o utraconym pasie mistrzowskim KSW i jego aktualnym posiadaczu. Chorwat chciałby ponownie stanąć naprzeciwko Tomasza Narkuna w klatce polskiej organizacji.

Teraz wiem, że nie zaznam spokoju, dopóki nie pokonam Narkuna. Nie ma jeszcze kontraktu na naszą trzecią walkę, ale ona musi się odbyć .

Cała rozmowa z Goranem Reljiciem do przeczytanie tutaj.

 

 

 

14 KOMENTARZE

 1. Jak wygra w Rizin to niech powie w wywiadzie po walce że w dupie ma ten tytuł turniejowy i że prawdziwy pas czeka na niego w KSW. Czekam na prowizje od K&L za spodziewane profity – biorę 10% od PPV sprzedanych w Japonii

 2. Czemu nie, Reljic to jeden z większych kozaków poza UFC, KSW nie powinno go wypuszczać, szczególnie że jest już rozpoznawalny w Polsce.

 3. szczególnie że jest już rozpoznawalny w Polsce.

  "aaa, to ten co dal chujowa walke, a potem dostal wpierdol od naszego?"

  😉

 4. Jak na mnie to pierwszą walkę z Narkunem przegrał,w drugiej nic nie pokazał. Typ spoko, ale na rewanż nie zasługuje

 5. Ja nadal obstaję przy tym, że zanim dojdzie do rewanżu Tomek powinien zawalczyć z Atlillą. Wiem, wiem… przegrał z Goranem, ale to nadal jeden z najlepszych dostępnych europejczyków w tej wadze, który może być wyzwaniem.

 6. Nie widzę powodu, dlaczego "musi" się odbyć. W pierwszej dostał decyzję w prezencie, a w drugiej wpierdol. W międzyczasie dostał jeszcze jeden prezent w walce z Veghem.

 7. Ja również nie czekam na ich trzecie starcie. Pierwsza walka z dyskusyjną decyzją, druga szybka robota w wykonaniu Tomka.

  Serio nie jara mnie trylogia w tym przypadku. Wiadomo, że Goran to dobre nazwisko dla KSW i szkoda żeby go stracili, ale chyba muszą wymyślić dla niego coś innego.

 8. Rewanż ok, ale nie od razu,

  Najpierw niech wygra 2/3 razy z innymi zawodnikami

  Nie bawimy się w ufc na rodzimym podwórku

 9. Jedyne co musi sie odbyć, to posiedzenie w sprawie poprawy życia w Polsce. Jak udowodni, ze zasługuje to walka sie odbędzie. Tyle.

 10. Jako że jest to były mistrz to KSW musi dalej dawać mu szanse. Goran to solidny zawodnik który ma co robić w KSW.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.