Fani świetnego widowiska w stójce zapewne ucieszyliby się, gdyby UFC skorzystało z pomysłu niektórych fanów. Jeden z obserwujących Gokhana Sakiego na Twitterze zaproponował, aby w kolejnej walce ten zmierzył się z inną legendą ringów kickboxerskich, Markiem Huntem. Saki wydaje się być chętny na takie zestawienie.

Saki w ostatniej walce został znokautowany przez Khalila Rountree. W UFC walczył on w kategorii półciężkiej lecz zawodnik wielokrotnie udowadniał, że nie jest dla niego ważny limit wagowy. W ringu mierzył się on z m.in. Alistairem Overeemem, Semmy Schiltem czy Badrem Harim.

Hunt po UFC w Moskwie wspomniał, że chciałby ostatniej walki na kontrakcie właśnie na UFC w Adelaide. Nie wiadomo czy organizacja będzie chciała jego występu na tej gali.

17 KOMENTARZE

  1. Biorąc pod uwagę to, że szczęka już nie ta i Gokan ciosom się nie kłania, to byłoby to piękne zabójstwo.

    Zestaw to Dana, łysy psychopato!

  2. A idźcie z tym Sakim. Na chuj przyłaził do UFC? Żeby odpierdalać kickboxing w 4-oz rękawiczkach? Niech walczy z jakimś nudnym, chujowym zapaśnikiem, który będzie go wciskał w siatkę przez 15 minut.

  3. Ja od dawna chciałbym by Hunt zrzucił te zbędne 40 kg i zszedł do półciężkiej 😉 wtedy by mnie to starcie mocno jarało 😀

  4. Marek go zamorduje. Odnoszę wrażenie, że Prachnio byłby dla niego dobry na odbudowanie

    Już dajcie spokój dla tego Marcina biednego nie dość wpierdolu zebrał.:yahoo:

  5. Kurwa Rountree nieźle odrobił zadanie domowe przed tą walką która wykoleiła hype na Sakiego. Kontrę na lowkicka miał zajebiście wyuczoną 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.