Według doniesień Ariela Helwaniego, Glover Teixeira (27-7) nie wystąpi podczas zaplanowanej na 22 września gali UFC Fight Night 137 w brazylijskim Sao Paulo.

Prawdopodobnie u Brazylijczyka odnowiła się kontuzja ramienia, której doznał cztery lata temu w boju z Jonem Jonesem. Jeszcze nie wiadomo czy trzydziestoośmioletni zawodnik będzie wymagał operacji.
Organizacja rozpoczęła poszukiwania rywala dla Brytyjczyka Jimiego Manuwy (17-4), który w Brazylii będzie starał się odnaleźć drogę powrotną na zwycięski szlak.

26 KOMENTARZE

 1. Hm… Anderson albo OSP wolni? Któryś z nich mógłby dostać szansę rewanżu. Chociaż znając życie Smith wjedzie na zastępstwo.

 2. Odnowiła się tak… nagle, akurat teraz? Trochę śmierdzi kupą i zardzewiałym metalem. No chyba, że rzeczywiście będzie miał operację, czego mu oczywiście nie życzę, niech chłop dochodzi do zdrowia bez tego ale… nie mogli napisać więcej? Kupą wali…

 3. Chociaż znając życie Smith wjedzie na zastępstwo.

  Smith ma już walkę z Wulkanem, która jest bardziej dla niego opłacalna

 4. Odnowiła się tak… nagle, akurat teraz? Trochę śmierdzi kupą i zardzewiałym metalem. No chyba, że rzeczywiście będzie miał operację, czego mu oczywiście nie życzę, niech chłop dochodzi do zdrowia bez tego ale… nie mogli napisać więcej? Kupą wali…

  To się kurwa umyj! Co ty jakieś zboczenie masz do chuja pana? ::clintdis::

 5. To się kurwa umyj! Co ty jakieś zboczenie masz do chuja pana? ::clintdis::

  A to jednak nie obsrał zbroi? Ok, Marcin, wiem, że masz info z pierwszej ręki.

 6. A to jednak nie obsrał zbroi? Ok, Marcin, wiem, że masz info z pierwszej ręki.

  Litości, śniadanie jadłem a Ty wciąż o defekacji

 7. Pierd#l#ny JBJ zrobił mu taką paskudną kontuzję FRAJESKĄ akcją .

  Ten narkoman tylko takie zagrywki ma w arsenale, te jego kopniecia na kolana też są chore :danaillegal:

 8. A to jednak nie obsrał zbroi? Ok, Marcin, wiem, że masz info z pierwszej ręki.

  Ludzie, litości. Tyle lat siedzicie na forum i takie pierdoly wypisujecie. Tak kurwa, zawodowiec walczący od x lat obsrał zbroję, przestraszył się kurwa ultra przerażającego Jimiego Manuwy:DC:

 9. Ludzie, litości. Tyle lat siedzicie na forum i takie pierdoly wypisujecie. Tak kurwa, zawodowiec walczący od x lat obsrał zbroję, przestraszył się kurwa ultra przerażającego Jimiego Manuwy:DC:

  Ale obsranie zbroi to nie tylko strach przed rywalem ale np drobna kontuzja i w związku z tym decyzja, że może wpłynąć na przebieg walki, więc ogłaszamy, że kontuzja zupełnie wyklucza zawodnika ze startu. "Może" wpłynąć to niekoniecznie "musi", tak więc o takie obsranie zbroi chodzi. Chyba wiesz, że wielu walczy z kontuzjami, których nabawili się przed walką, ryzykują jednak i się napierdalają często zwyciężając.

 10. Ale obsranie zbroi to nie tylko strach przed rywalem ale np drobna kontuzja i w związku z tym decyzja, że może wpłynąć na przebieg walki, więc ogłaszamy, że kontuzja zupełnie wyklucza zawodnika ze startu. "Może" wpłynąć to niekoniecznie "musi", tak więc o takie obsranie zbroi chodzi. Chyba wiesz, że wielu walczy z kontuzjami, których nabawili się przed walką, ryzykują jednak i się napierdalają często zwyciężając.

  To nie jest obsranie zbroi tylko zdrowy rozsądek…

 11. To nie jest obsranie zbroi tylko zdrowy rozsądek…

  Zależy od punktu widzenia. Dla Ciebie zdrowy rozsądek, a dla tych, którzy podejmują ryzyko – to omawiany przypadek jest obsraniem zbroi. Gdy żołnierz powołany  na akcję w trakcie której może stracić życie – symuluje chorobę zażywając odpowiednie środki, w wyniku czego lezy sobie w szpitalnym łóżeczku – kieruje się zdrowym rozsądkiem, czy obsrał zbroję?

 12. Zależy od punktu widzenia. Dla Ciebie zdrowy rozsądek, a dla tych, którzy podejmują ryzyko – to omawiany przypadek jest obsraniem zbroi. Gdy żołnierz powołany  na akcję w trakcie której może stracić życie – symuluje chorobę zażywając odpowiednie środki, w wyniku czego lezy sobie w szpitalnym łóżeczku – kieruje się zdrowym rozsądkiem, czy obsrał zbroję?

  Ojjj kwestia sporna. Na chuj walczyć bez sensu dla ideologii? Jak ktoś trochę ogarnia na czym stoi świat to za chuja  nie pójdzie walczyc

 13. Ojjj kwestia sporna. Na chuj walczyć bez sensu dla ideologii? Jak ktoś trochę ogarnia na czym stoi świat to za chuja  nie pójdzie walczyc

  Wielu zawodowych żołnierzy nie walczy dla ideologii, a przede wszystkim dla kasy i dlatego, że lubią to po prostu.

 14. Wielu zawodowych żołnierzy nie walczy dla ideologii, a przede wszystkim dla kasy i dlatego, że lubią to po prostu.

  Niestety, nie będę oceniał, bo nie chcę nikogo obrażać, ale walczyć w dzisiejszych czasach… (szczególnie po stronie zachodu)…

 15. Niestety, nie będę oceniał, bo nie chcę nikogo obrażać, ale walczyć w dzisiejszych czasach… (szczególnie po stronie zachodu)…

  To zupełnie inna sprawa. Może bardziej fortunne byłoby napisanie o najemniku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.