lol

Wyniki po przejściu:

Świetne widowisko dał Donald Cerrone w starciu z Jimem Millerem. „Kowboj” praktycznie od początku kontrolował starcie. Dużo kopał i rozważnie boksował. Jim próbował obaleń z czego tylko jedno, na początku rundy, mu weszło. W pozostałych próbach nie mógł dłużej przetrzymać Donalda na macie. Próbował też silnych ciosów, jednak czujny Cerrone nie dał się zaskoczyć niczym. W pewnym momencie Donald wyprowadził tipa na wątrobę Jima. Kopnięcie doszło celu, lecz sędzia, gdy zauważył zwijającego się z bólu Millera, uznał, że technika była poniżej pasa – czemu jednoznacznie zaprzeczyły powtórki. Z powodu błędu sędziego, Cerrone nie mógł skończyć zranionego rywala. Jednak już chwilę później zamarkował uderzenie prawą ręką, po czym zainicjował kopnięcie wysokie okrężne, które trafiło głowy Millera. Podobnym nokautem odprawił Adriano Martinsa. Sędzia od razu wkroczył i nie czekał nawet na ciosy dobijające.

Edson Barboza w swoim stylu zakończył pojedynek ze stójki. Evan Dunham starał się być aktywny i mieszał ciosy z próbami obaleń, jednak Brazylijczyk był na wszystko gotowy. Gdy walka przeniosła się pod siatkę, Edson wykonał kopnięcie pod łokieć Evana. Palce u nóg Barbozy zahaczyły o splot słoneczny przeciwnika, który natychmiast się pochylił z grymasem bólu na twarzy. Reszta była już tylko formalnością.

Pat Healy, jak to ma w zwyczaju, uruchomił się dopiero pod koniec walki. W pierwszych minutach pojedynku, to Gleison Tibau był zawodnikiem aktywniejszym i skuteczniejszym. Brazylijczyk był nieziemsko wielki na wagę lekką i mocno korzystał ze swojej fizyczności obalając Pata czy klinczując z nim przy siatce. Pat znalazł okienko szansy dopiero gdy Tibau się wypompował i zaczął spektakl stójkowego grindowania. Zasypywał ciosami Gleisona i wychodził zwycięsko z wymian. Jednak tylko dwóch sędziów z trzech dało mu jedną rundę, przez co Pat przegrał swoją czwartą walkę z rzędu w UFC.

W drugiej walce kobiet Leslie Smith odprawiła ciosami Jessamyn Duke. Leslie zaczęła agresywnie. Gdy miała rywalkę pod siatką, uruchomiła całą gamę ciosów o różnych trajektoriach. Jessamyn dzielnie chowała się w gardzie jednak uderzenie na wątrobę to już było dla niej za wiele. Po tym właśnie ciosie, sparingpartnerka Rondy Rousey osunęła się na ziemię, a sędzia przerwał walkę.

Aljamain Sterling w świetnym stylu pokonał Hugo Vianę. Sterling zaczął od solidnych kopnięć na korpus oraz twarz Hugo, by później przejść do firmowych zapasów, na co Viana nie miał już żadnej odpowiedzi. W trzeciej rundzie Aljamain po raz kolejny obalił swego rywala, a później przeszedł do dosiadu z którego wyprowadzał silne ciosy. Sędzia gdy zauważył bezradność i brak obrony na ciągłe pojawiające się uderzenia, przerwał walkę i dał zwycięstwo przez TKO Aljamainowi.

Już w jednej z pierwszych akcji spotkania Yosdnis Cedeno złapał kopnięcie Jerroda Sandersa, po czym wyprowadził mocną kontrę na twarz zapaśnika. Jerrod momentalnie padł na matę jak rażony, jednak wyuczony odruchy w postaci „pójścia po nogę rywala” pozwoliły mu przetrwać ciężkie chwile, a nawet na chwilę odwrócić losy pojedynku. Yosdnis szybko wrócił jednak na górną pozycję, z której zasypywał Sandersa ciosami. W czasie przerwy między pierwszą, a drugą rundą, lekarz nie dopuścił Jerroda do dalszej walki z powodu kontuzji kolana. Któryś z low kicków Cedeno najprawdopodobniej uszkodził nogę Sandersa na tyle, by ten nie był zdolny do kontynuowania pojedynku

Claudia Gadelha swoim zwycięstwem zainaugurowała dywizji słomkową w MMA. Brazylijka pokazała w tej walce świetne zapasy oraz dobrą walkę z klinczu. Jednak główną muzyką starcia były obalenia, którymi piękna Gadelha sprowadzała walkę do parteru. Tam już królowała niepodzielnie. Tina Lahdemaki nie umiała znaleźć żadnej odpowiedzi na świetną dyspozycję Claudii. Jedynym sukcesem Tiny było trafienie kilku ciosów na twarz Gadelhi, lecz nawet w aspekcie boksu to właśnie faworytka również była lepsza.

Walka wieczoru:

155 lbs: Donald Cerrone pok. Jima Millera przez KO (wysokie kopnięcie), runda 2., 3:31.

Główna karta:

155 lbs: Edson Barboza pok. Evana Dunhama przez TKO (kopnięcie na korpus i uderzenia), runda 1., 3:06.
170 lbs: Rick Story pok. Leonarda Mafrę przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 2, 2:12.
155 lbs: Joe Proctor pok. Justina Salasa przez TKO (uderzenia), runda 2, 3:27.
125 lbs: John Lineker pok. Alptekina Ozkilica przez TKO (uderzenia), runda 3., 4:51.
145 lbs: Lucas Martins pok. Alexa White’a przez TKO (uderzenia), runda 3., 2:08.

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Gleison Tibau pok. Pata Healy’ego przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).
135 lbs: Leslie Smith pok. Jessamyn Duke przez TKO (lewy sierp na wątrobę), runda 1., 2:24.
135 lbs: Aljamain Sterling vs. Huga Vianę przez TKO (ciosy w parterze), runda 3., 3:50.
155 lbs: Yosdnis Cedeno pok. Jerroda Sandersa przez TKO (kontuzja kolana), runda 1., 5:00. (14-1)

Walki w UFC Fight Pass:

115 lbs: Claudia Gadelha pok. Tinę Lahdemaki przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-26).

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

152 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 44. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 45. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 46. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 47. Sterling niszczy 🙂

  Haha ten plakat też, kontrowersyjny co by nie mówić dośc ROFL ale liczy się że zajebisty 🙂 

 48. widzę, ze mało osób dzisiaj daje rade i poszli spać. coś czuje, ze cały dzień spędzę z oczami na zapałkach 😉

 49. Heh, co się dzieje z UFC, elitarną organizacją skupiającą ścisły "top" światowego MMA, skoro takie miernoty jak Lucas Martins wygrywają tam dwie walki z rzędu i w kolejnej przez większość typowani są do zwycięstwa…

  Pozdrawiamy Szadego i Martinsa! 🙂

  A na czacie ludzi mało.

 50. @midern Pewnie dlatego że w tym kraju trzeba pracować, jade do roboty nara. 

 51. Tak jak zwracałem uwagę na czacie. Obijanie korpusu, Miller rece w dół i zostawił głowę. Ładny nokaut i kolejny bonus wpadnie?

 52. Nawet pomyłka sędziego, przy uznaniu kopnięcia w brzuch jako w krocze nic nie zmieniła, Cerrone sie rozkręcił w drugiej.

 53. Dzisiaj bedą mieli w czym wybierać , ale cos czuje ze Cowboy kolenjne 50 koła przytuli , gala na duzy +

 54. UFC Fight Night 45 Bonuses:

  Fight – Lineker/Ozkilic

  Performances: Cerrone and Martins

 55. Będzie co nadrabiać! fajnie, że jedna decyzja na gali, dawno tak nie było 😛

 56. Nie moglem sie powstrzymac i sprawdzilem wyniki… teraz nie moge sie doczekac az zassam ripa:)

 57. Cerrone w tym momencie to idealny przeciwnik dla Khabiba. Czołówka nie kwapi sie do Dagestańczyka, a Cerrone nie należy do tych co kręcą nosem.

 58. Fajna gala, w końcu dużo skończeń. Nadrobiłem z rana bo jak zwykle padłem na pysk w nocy lel

  Bonus dla Martinsa średnio mi się podoba, Sterling zmiażdżył system, tak samo Lineker pokazał fajny progres i równei dobrze mógł dostać dwa bonusy. Tak, jestem antyfanem tego brazola XD

  Healy znowu zawodzi, niby zrobił wiecej niż w ostatnich walkach ale znowu był chodzącą tarczą i wtopił decyzją

 59. którymi piękna Gadelha sprowadzała walkę do parteru

  Ty mi jej tu nie komplementuj, ona jest moja. 

  Lucas Martins trzecia wygrana z rzędu. No teraz to już zasłużył na walkę o pas.

  "Kowboj", Sterling i Lineker z nokautami. 

 60.  Donald jak to Donald – bez defensywy, ale za to z piękną nożną ofensywą. Ten front kick po którym sędzia przerwał an chwilę (lol) był rewelacyjny. Barboza również fajnie wypadł i tak jakoś w końcu mądrzej zawalczył, Dunhama mi szkoda. Storego nie ma za co chwalić, bo zrobił to czego należało od niego oczekiwać. Proctor i Salas było średnie, ale nie było też jakiejś dużej zamuły. Lineker bardzo fajna forma, oby tak dalej, szczególnie mnie obaleniami zaskoczył na plus. Jestem zaskoczony tym, że taka miernota jak Martins wygrywa kolejne starcie, strasznie przeceniłem White'a. Tibau z Healym powinni obaj przegrać za te nudy. Smith dała zaskakująco dobre skończenie, choć oczywiście MMA kobiet dalej nie lubię. Ze Sterlinga będzie jeszcze ktoś, naprawdę świetnie kopie, a dodając do tego jego zapasy faktycznie można mówić o kimś z potencjałem na koguciego Jonesa. Cedeno z Sandersem dali w zasadzie dziwne starcie, nic więcej nie mam do dodania. Gadalha wykazała się nawet niezłym boksem.

 61. bardzo przyjemna gala; na plus: Sterling, Smith i wyrachowanie Kowboja, który przypomniał mi o Hunto, kiedy tak wolno podążał za rannym Millerem 🙂
  btw. połowę gali obejrzałem na telefonie, w końcu udało mi się znaleźć apkę na WP na której można streamy oglądać 🙂 i dobrze bo lapek ledwo zipie

 62. o Boze, kaczka tworzy kolejne cykle jakies dziwne. :v

  brawo Donaaaaaaald, gale nadrobie kiedy tylko bede mogl, wyniki perfekcyjne, tak to sobie wyobrazalem. Martins utarl noska Szademu! #wysmiewacz #itakcielove

 63. btw. połowę gali obejrzałem na telefonie, w końcu udało mi się znaleźć apkę na WP na której można streamy oglądać 🙂 i dobrze bo lapek ledwo zipie

  Zdradź mi proszę jej nazwę, bo właśnie tego mi do pełni szczęścia w życiu potrzeba. Laughing

 64. Mega te kopnięcia na korpus Cowboya i Barbozy 🙂

  Stierling niezły potencjał! Bardzo fajna gala. Walka muszych na duży plus również.

 65. Barboza się zdaje nie trafił czysto, końcówką stopy w zasadzie, ale położył tym rywala, widać petardę ma w nogach niesamowitą.

 66. @Hubi

   Mnie się wydaje, że to było kopnięcie kłujące – celowo zadane tak złożonymi palcami. Wtedy dużo energii się koncentruje w małym punkcie i jest ogólnie niefajnie i dużo boleśniej niż przy "zwykłym" middle kicku.

 67. Gala dobra , chociaż oczywiście wiecej czasu spędziłem na czacie niż ogladajac walki Tongue . Usneło mi sie przed walką Storego , ale dzisiaj nadrobiłem i bardzo dobre 3 ostatnie walki . Teraz trzeba czekac na UFC w Dublinie , mam nadzieje, że będą transmisję w pubach to obejrze w pubie – już widzę jaka będzie atmosfera jak będą walczyli Irlandczycy crazy .

 68. @ Nayevski aplikacja nosi nazwę Flash Sports i trzeba jej oddać, że przy panującej na WP posusze zasługuje na 5 gwiazdek, dawno tak płynnie gali nie obejrzałem; niestety część sportów( w tym boks/ufc) jest w wersji płatnej, ja na razie korzystam z 7 dniowego okresu próbnego, ale chyba ten program przechyli szalę i w końcu założę sobie konto na paypalu, chyba, że wystarczy myk z odinstalowaniem i ponownym zainstalowaniem programu(just joking…or not)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.